Avengers: Infinity War (2018)

Podle mého názoru byl tenhle díl super bylo to konečně jiný zakončení než vždycky předtim a dost překvapivý dávám tomu pět hvězd protože se mi líbylo spojení stražců galaaxie a avengerů plus to že thanos byl super záporák a už se těším na květen 2019 a ještě bych byl rád kdyby si verbal přečetl tohle ,, běž si vydrbat řiť "

Spider-Man: Homecoming (2017)

Tento film bych stejně jako Thora zařadil mezi nejlepší filmy roku 2017 .Bylo to vtipné mělo to dobrej smysl bylo to taky o tom jaká je dnešní mladá generace (např.žeje strašně nedočkavá ž si ze všech furt dělaj srandu atd.....)podle mě to byl nejlepší spiderman ze všech ten herec to zvládl hodně dobře i Tony Stark tam měl pár dobrých momentů ale slyšel jsem že marvel s tim hercem má nárok od sonyho jen na tři filmy takže ho bohužel uvidim jen v infininty war.

Vražda v Orient expresu (2017)

tento film byl dobrej ale chyběla tam vtipnost bylo to dobře spracovaný herci a herečky měli dobrý role ale přišla mi blbost že šofér Daisy nenávidí Ratchetta nebo že ho nenávidí detektiv kterej ten případ višetřoval (Daisy nemohl znát) chápu že chůva nebo sestra ale že ho takovýhle lidi chtěli zabít to nechápu.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Tenhle díl mě fakt naštval ani nemělo cenu na něj choddit do kina bylo to nudný jack tam už nebyl ten hlavní vtipnej a řídily to tam dvě téměř děti hlavně jedna holka (karína) ona to tam prostě zachránila ještě k tomu tam zabyly hektora barbose jednu z nejlepších postav tenhle díl byl o proti předchozím fakt hroznej proto má u mně jen tři hvězdy.

Thor: Ragnarok (2017)

Film se mi líbil bylo to vtipné všechny postavy tam měly dost místa jen mi přišlo že tam byly občas moc nevážný věci narozdíl od předchozích dílů thora ale líbý se mi odlehčenost třeba u oacific rim my vadí že ten konec světa berou moc vážně ale tohle je skvěle odlečený jak sem už říkal. a verbale jak se z tebe mohl stát komentátor?