Marley a já (2008)

At zvedne ruku ten kdo nebrecel :-D

Max Payne (2008)

No tak lidi "necerte te se"..povezte mi kdo od toho ocekaval akci pecku roku ? ja jako pred rokem kdy sel do kin hitman,sem zustal v klidu a neocekaval sem ani prd..na 3 hvezdy to je,na vic ne..Od zacatku bylo jasny ze z roho nic moc nebude,ponevadz prevod pocitacovych her na platno je moooc tezka prace..podivejte se co vsichni ostani pisou "na hru to nema,movie payne je sracka,atd atd." stylizace je spickovni stejne tak olga,wahlberg-payne me do role nesedl stejne jako olyphant v hitmanoj,ale i tak se to dal osledovat,prumerna zapletka,a dokonaly andelici..takze ty 3* opravnene..ne vemte si to,co kdyby si to vzal na triko Uwe Boll ?

Nenarození (2009)

Vsechno pri starym..A ani nenarozeni neprineslo nic noveho.Bafajici deti(to uz sme videli nespocetkrat),vsichni kamaradi a milovani umiraj ( to uz sme videli snad vsude).Pouze modrookou odette Yustman v bilich spodarkach a kratkym sexi tilku,nenarozeni vysvihne o tridu vejs.. :)

Hrdost a sláva (2008)

Pride and glory si zaslouzi 4*.. 5 je moc a 3 sou malo ..Dej pomalu se rozvijejici,dobrej scenar,skvely obsazeni (jako vzdy skvelej Ed,Colin jak by smet),postupne gradujici vyvrcholeni co se dalo cekat ale stejne me to potesilo..Neni to takova pecka jako miami vice ale pride a glory se mi libilo vic..vcelku povedenej snimek z krimi zanru :-)

Vikingové II (2008)

Ja to shrnu tak,jak uz psal komentar "Blizzard" ..uz behem filmu sem si rikal co mi to pripomina,no jasne vikingy s banderasem jen misto divochu,o kterych se rikalo ohniva san,se v outlandroj objevili moorweni..napad to nebyl vubec spatnej,prijemny becko ktery se da zhlednou i vickrat..

Zombies: Den-D přichází (2008)

Nejhorsi zombi film xD neda se rovnat s zadnym jinym zombie filmem co se tyce napeti,strachu,scenare..ale srovnat se to da ze Soumrakem mrtvych co se tyce srandovnich scenek xD

RocknRolla (2008)

Zacatek mi prisel takovej utahanej,nudnej obycejnej,ne spatnej,ne dokonalej,ale pak se objevili rusaci se svejma jizvickama..Z obycejne Ritchiho gangsterky se plynutim stopaze stavala The Real Rock n Rolla ..

Milionář z chatrče (2008)

Slumdog millionaire.. Co dela ten film,dobrym ze je hoden 5 hvezdicek :) ?? A)Skvele zasazeni deje do indickyho prostredi,super soundtrack,usatej Dev Patel,luxusni kocicka Freida Pinto,hodne ale hodne vybornej scenar,vynikajici prace rezisera B)Protoze venku chumeli C)Velkej nos Bolka Polivky D)Jedno varle Adolfa Hitllera ... Jaka bude vase konecna odpoved ? :)

Bobule (2008)

1.1. 2009 Bobuli sem zkoukl az teprv ted ..Podle videoklipu od Krajča-atentat ,sem se na film tesil a cekal sem mnohem neco vic..ale celkovy dojem mi cely film zkazil..Pekna hudba,pekna příroda a pekna klarka,tojd vse..