Sám doma (1990)

Culkin tady este zari jako velika hvezda,po takovym rozjezdu ze sam doma,bych tezko rekl ze se z nej stane troska,sam doma film meho mladi ..

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Reziser to spackal :( ,triky pekny,vyprava taky dobra,herci uz nic moc..popravde sem zklamany,narnie 1 se mi libila o mnoho vic,nevim cim to bude..Letopisy Narnie: Princ Kaspian ma plno much xD a reziser si stim ubec dobre neporadil,s tolika penezi co na to mel to mohlo bejt o dost lepsi,dlouhy 110 minut sem se nudil,a premyslel jsem o 2*,zaverecna pulhodinkova bitva mi alespon trochu zlepsila naladu..hvezdicky davam diky hudbe,trikum,protoze to je fantasy :) a samozrejme za aslana..

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Toro mi prinesl to co sem od pokracovani certa ocekaval,sviznejsi,vetsi akce,super priserky,trochu tej lasky karsky a zvirete..Par vtipnejch scen (hell boy s abem popijej a povidaj si o lasce)..Toro umi vytvorit dokonaly svet plny zahadnych bytosti,tak se tesim az prinese ten hellboyuv osud o zkaze lidstva :) nebude to dnes ani zitra ale brzy .. :)

Temný rytíř (2008)

5* why so serious ?? why sou serious ?? .. protoze Temny rytir ma vse co dokonaly film potrebuje,vynikajici herecky vykony,vsech hlavnich postav,i tech vedlejsich,dokonala hudba,par super efektu,neuveritelne propracovany dej.. Temny rytir ma mnoho zapletek a zvratu ,a kazdej z nich je dokonalej..Temny rytir nema chybu.. Batman je cim dal tim lepsi,a i to diky skvelemu Bale-ovi,Aaron Eckhart-ovi musim taky podekovat,takovy prekvapko sem fakt necekal,a samozrejme Jokerovi,Ledgrova smrt me mrzela,a po shlednuti Temnyho rytire me mrzi este vic "odpocivej v pokoji".. Joker byl dokonalej,brilantni,hnusnej a krasnej zaroven,zadny jinaci zaporak me nenadch vic,tvrdim si rict ze ledger si jde ne jen pro jednu filmovou cenu..Reziser Nolan pojal Temnyho rytire fantasticky,ocekaval sem od toho o moc min,ale o tolik vic me to prekvapilo,nadchlo..Kdyby mi admini csfd udelali vyjimku dam * 10 ;) ... Nolane a spol. dekuju.. chi chi cha cha e e e hi hi.. Klaun v masce klauna nema chybu !!

Václav (2007)

Všechno bude..

Hancock (2008)

Sorry kamo ale nejak si na me nezapusobil,popravde si me chvilema i nudil,prestan chlastat a delej neco uzitecnejsiho,debile xD ...

Dětská hra (1988)

Ne tak dokonaly jako Nocni mura,ale presto to ma svoje kouzlo,zase jeden z mala hororu z kterych sem se tesil v mladi,dabelskej chucky,roztomilej andy :) a chuckyho hlasky, jako treba "Chucky rikal ze teta megy je pekna kurva"to me zaujalo nekdy kolem 10 roku,kdy sem film videl prve..Pomatuju si ten vecer este dneska,kdyz me maminka ulozila na kute,a ja sipotaji naridil budik na pul druhou v noci,po dokoukani filmu,sem sedel v kresle jako pribytej,perinu sem vzal na zada,a spritem prebehl do vedlejsiho pokoje do postylky..takze z nostalgie 4* :)

Noční můra v Elm Street (1984)

1. dil nejlepsi ze vsech,Fredy kultuvni zmrdecek jak svina :)ten jeho svetrik a svezi plet me desi do dneska,na Nocni mure sem vyrustal,a pomatuju si moje filmovi zacatky ktery zacinali na nocni mure,panence chucky a podobne dalsich ohavnosti,presto tyhle filmi me zustali v srdicku ,asi i proto ze sem je skoukaval v tom mladi se svim stryckem,vzpominam rad jak sme lezeli oba pod perinou,vykukovali nam jen oci,usi sme meli zacpany kdyz fredy jde a brousi si nehtiky o zdi,nebo kdyz maly deti zpivaji fredyho hymnu..proste nezapomenutelny a jedinecnej dil z tejhle serie,a hrozne rad bych chtel videt Englunda v nejakej predelavce nebo i v nejakym tom pokracovani..jinak dobrej Johny :)

Wanted (2008)

akční nářez roku,mcAvoy me prijemne prekvapil,tak i Freemanuv slovnik,a samozrejme smyslny rty angeliny,este ktomu kdyz ma pistolku v ruce..Zajimavej dej,pekna hudba,super obsazeni,dokonaly efekty,to je to cemu davam 5*..

Speed Racer (2008)

Holy sHit..Speed racer jedna z nejvic vizualnich orgii na stribrnym platne,tenhle suprovej "129 minutovej sexik " sem si uzival kazdym zaberem..akce,dojemny sceny,peknej pribeh,zabava,to je umeni..nemuzu dat o hvezdu min,kdyby slo tak dam i o hvezdicku vic..sem z toho natesenej jak poprvni sexu,a poprvnim shlednuti speed racera sem se udelal zrovna nekolikrat..Tak doufam ze sem se tady stou kocickou nevidel naposledy ;)