Tři muži ve sněhu (1936)

Jasně, že pan Hugo Haas je skvělý!!! Krásně mu sekunduje pan Plachta. Pan Borský na věčnosti promine, nikdy nebyl můj typ, trochu přehrává :-)))

S ledovým klidem (2012)

Jako reklama na Land Rover a pana Henryho Cavilla dobrý. Nakonec ukázal i bříško. Ten Rover.

Lesní lupiči (2017) (seriál)

Robin Hood po vlámsku v 18. století. Ale má to i něco, co z tohoto příběhu dělá víc než jen šermovačku. Něco, co mne přinutilo vyhledat informace o době, ve které hrdinové (alespoň Jan určitě) žili a ve které neměli oni ani jejich sny nejmenší šanci... A propos - poprvé jsem uslyšela vlámštinu a ten jazyk mne naprosto okouzlil.

Zaklínač (2019) (seriál)

První série: Všechny obavy, které jsem pocítila po zhlédnutí fotografií před uvedením seriálu, na který jsem si vyhradila pyžámkový den, se rozplynuly po prvních pár minutách prvního dílu jako mlhy nad Jarugou. Hezká podívaná. I když ti, co nečetli asi budou trochu plavat v ději i postavách. (Proto pořád mám nejraději knihu a pak audioknihu čtenou panem Martinem Fingerem.) Druhá série: zapomeňte na předlohu, té se tato adaptace drží jenom jako osnovy. Krásný vizuál.  Geralt mi připadá přesný, povedli i Vesemir a Ranuncul. Prostě Zaklínač, ale jen povrchně, tohle už se jaksi vymklo kontrole:))) Děj Zaklínače chabě připomínají pouze stěžejní body, např.: odjeli na Kaen Morhen, odjeli do svatyně bohyně Melitelé, ale co se tam odehrává, to je úplně jiný příběh:))) Nehledě k tomu, že Nenneke se fakt nepovedla...I moje trpělivost a tolerance má své meze:))) Hvězda dolů a to mohou být rádi, že jen jedna:)))

Bosé nohy v parku (1967)

Jeden z mých nejoblíbenějších starých kousků. Není hluchého místa, co scéna, to skvost. Šámaláma...

Rosamunde Pilcher - Srdce ve větru (2008) (epizoda)

Dávám jednu hvězdu. Lepší srandu jsem si, zmožena Vánoci a neschopna se natáhnout pro ovladač, nemohla přát .-)))

LOVEní (2019) odpad!

Próóóč?????

Můj báječný rozvod (2008) (divadelní záznam)

Nevím, zdali tento skvost pobaví muže tak skvěle jako ženy. Mne baví neskonale a s léty víc a víc, protože pravdy života jsou platné bez ohledu na věk, ale k mnohým se dobíráme, až když už máme něco odžito. Krásně napsané, úžasně zahrané. Deset hvězd z pěti.

Sedmý syn (2014) odpad!

Vyjádřím se na úrovni tohoto díla: Hrůzoděs! :-))) Málem jsem si potrhala bránici...