Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor

Poslední recenze (41)

plakát

Tajemství ostrova Hitogashima (2022) (seriál) 

Do poslední třetiny to mělo výbornou atmosféru a napětí, ale potom začala haprovat logika schopností. Bohužel příběh ke konci už nebyl vyladění na stejnou úroveň jako zbytek seriálu před tím. Díky tomu dávám o jednu hvězdičku míň.

plakát

Steins;Gate (2011) (seriál) 

Steins Gate mně absolutně dostal. Nemám slov. Upřímně. Od začátku jsem byl úplně zmaten, o čem ten seriál bude. První epizody jsou nic neříkající. Až po čase sledovaní, začnou dávat smysl. Začnou vyplňovat příběh. Ten graduje od půlky do takový ho tempa, že člověk jenom kouká a kouká a nedokáže uvěřit vlastním očím, jak moc zvratů se může dít, tak v krátkém čase. Víc popsat nemůžu, abych nezačal prozrazovat příběh. Můžu prozradit jenom tohle. Konec stojí fakt za to. Postavy jsem si zamiloval a každá má svůj specifický charakter, který zlepšuje zážitek z příběhu. Jenom obyčejní pozdrav „tuturu“ je tak autentický, že ho budu mít vždycky spojen s tak úžasným příběhem, který stojí za to vidět. Víc nemá cenu popisovat. Tohle stojí  za čas, který tomu dáte.

Poslední deníček (1)

Překvapení dne

Dnes jsem viděl dost zvláštní hodnocený filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Jedinec kterého radši nebudu jmenovat dal tomu filmu jenom 2 hvězdy. Dotaz na to proč tomu filmu dal jenom 2 hvězdy a jeho odpověd byla velice znepokojující“ Jednu hvězdu za jednu bradavku a druhou hvězdu za druhou bradavku.“ Doufám, že v blizké budoucnosti tyhle jedinci už nebudou hodnotit filmy podle žen, ale podle kvality filmu.  

Překvapení dne