WoodoX

Twitter: woodoxx

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 2.8.2015  17:07

Takto má podľa mňa vyzerať dobrý animák.

• 13.12.2014  00:45
    Rio 2 (2014)

Fakt primitívny humor, pre mňa tento film zrejme už nemal zmysel. Naviac vykrádanie Avatara je zrejmé, neviem či to bol len pop-kultúrny odkaz alebo drzosť.

• 12.12.2014  23:27

Ako poviem, že čakal som hocičo. Nevedel som sa zbaviť pocitu, že to môže dopadnúť veľmi zle. No bol som absolútne prekvapený a neskutočne potešený, že aj napriek 20 ročnému rozdielu vo veku hlavných hercov, nestratili svoju charizmu a totálny šialený drive. Vtipy sa sypali jeden za druhým a väčšina trafila klinček po hlavičke. Proste film, ktorý bol ako jeden z mála, veľkým prekvapením a osviežením.

• 19.11.2014  18:02

Pre mňa citeľne slabšie než Star Trek z roku 2009. Jednoducho je to všetko parádne vydigitalizované, film je servírovaný s nesmiernou gráciou, no neviem sa proste zbaviť toho hnusného pocitu, že film má znovu len prirodzenú príbehovú kostru - ideme; zloduch; zdá sa, že zloduch nás dostal; zloduch je porazený, vyhráva dobro. Jednoducho mi to už nepríde také príťažlivé.

• 19.11.2014  15:14
    Vendeta (2011)

Prázdny príbeh, nudné prevedenie. A tie neustále príkazy do telefónu... už mi tam chýbal len príkaz, aby si nezabudol po tom močení umyť ruky, lebo ide žrať hot-dog.

• 6.11.2014  22:45
    Interstellar (2014)

Ďalší skvost v Nolanovej biografii, na ktorý som čakal asi rok a nemenej sa naň aj veľmi tešil. Začiatok sa dosť vliekol, až ma sklamal, myslel som, že moje očákávania predčili kvalitu filmu, ale perfektný koniec ma utvrdil o tom, že Nolan s jeho tímom precíznych ľudí, nedokážu spraviť zlý film. Dojem však pokazili totálne drbnuté titulky, z ktorých sa dalo čítať, že autor ani nevedel, čo prekladá. Preto je pre mňa nutné aj ďalšie zhliadnutie s nejakými kvalitatívne lepšími titulkami.

• 19.10.2014  20:45

Horor v spojitosti s akčným nadupaným krimi funguje veľmi kvalitne. Dovolím si tvrdiť, že ide o objavenie akejsi novej filmovej fúzie, ktorá by mohla fungovať aj v budúcnosti.

• 10.8.2014  18:54

Film, ktorý chcem vidieť znovu. 80 percent obsahu je skvele premyslená, svižná, zábavná. Ku koncu to začne spomaľovať až nudiť, škoda.

• 27.7.2014  22:58

Čítal som knihu a tento film mi prišiel vlastne len ako podarený prepis textu do filmovej podoby. V podstate sa ani nedá konštatovať, že jedno je lepšie než to druhé. V podstate len viem, že som videl to isté, ako som čítal a nič iné som z toho nemal. Iba príjemné spomienky na čítanie tohto perfektného diela.

• 24.7.2014  22:59
    Bůh masakru (2011)

Perfektné dialógy s úžasná gradácia. Jednoduchosť v pohybe. Zatiaľ čo sa dospelí hádajú, deti na to už dávno kašlú. Alebo ako pekne je vidieť to, že akási dnešná falošná premoralizovanosť na deti neplatí.

• 22.7.2014  17:06
    Jízda do pekel 3 (2014)

Neviem, no mne tie truckerské zabíjačky prídu veľmi primitívne. Asi som na ne alergický.

• 20.7.2014  16:13

Prvá scéna akoby vystrihnutá z nejakého akčného Áčka. Potom dosť pokles, uvidel som Deana Caina a všetko mi bolo jasné. Následne som pokojne zaspal.

• 16.7.2014  22:11

Veľmi kvalitná osveta. :-)

• 15.7.2014  22:46
    Mafiánovi (2013)

Napätie sa dá krájať, svižnosti to má na rozdávanie a takej tej klasickej príbehovosti taktiež. Veľmi dobrá žánrová pochúťka.

• 15.7.2014  16:28
    Lucky (2011)

Vôbec ma to nezaujalo. Od začiatku som sa ako tak ešte pretvaroval, že je to v pohode a vyrastie z toho taký ten fajný, divný nezávislák, ale čo z toho, keď tá ženská sa tam správa ako totálne povysávaná, vôbec som nerozumel jej správaniu. Celkovo to bolo príliš akési rozhádzané.

• 14.7.2014  22:01

V podstate to splnilo očakávania. Všetky podarené triky z jednotky sa nachádzali aj tu, pravda niečo bolo nové, prihodené. Celkovo mám z toho dobrý pocit, stále je to veľmi uletené.

• 14.7.2014  18:30
    Kandidát (2013)

Najlepší film zo Slovenska za posledných mnoho rokov. Moderne štýlový, s vtipnými hláškami a uleteným príbehom.

• 3.7.2014  20:07

Film akurát tak o hovne.

• 7.6.2014  22:25

Krásna filmárska virtuozita. Neskutočne čarovný film o nie práve rozprávkových udalostiach s rozprávkovým prednesom. Dopĺňa to len perfektná hudba a zvuky. Jednoznačne nový must-see titul.

• 6.6.2014  19:30

Ako čože? Príbeh sa akoby vybral už vopred na dovolenku. Celé je to akosi prehnané, z odseknutých hnátov doslova vyteká krv tryskom a ešte aj na litre. Triezvosť by neuškodila. Naviac je to celé dosť nudné, je to zahrané len na efekt bez akéhokoľvek donútenia sa pozerať to. Bavil ma len koniec a herecký výkon Evy Green. Tú trápnu sexuálnu scénu by som vypustil a radšej sa sústredil na niečo, čo by rozvilo príbeh do hĺbky. Ale darmo, zmena režiséra je cítiť.

• 4.6.2014  00:11
    Sviňák (2013)

Absolútne dokonalý film po všetkých stránkach. Symbióza perfektného príbehu, postáv, hudby a psychotických flashov. Pre mňa tam bolo všetko, čo má kvalitný film mať - nepredvídateľnosť, plnosť obsahu a skvelý scenár, resp. výbornú predlohu!

• 3.6.2014  20:13
    Super 8 (2011)

Mne sa to veľmi páčilo, hlavne atmosféra a to klasické spielbergovské postupné odhaľovanie tej príšery je proste naozaj klasické. Celkovo teda film prekvapil, nenudil som sa, ani detskí protagonisti neboli zlí, skôr naopak. Zaujímavý film s pôsobivou myšlienkou.

• 13.4.2014  19:29
    Dluh (2010)

Film na zaspanie. Preplnené všelijakými rôznymi spomienkami na "niečo", čoho sa film ani nedotýka. Pre niekoho isto pekné, ale pre mňa nie.

• 13.4.2014  15:07

Tak to ani neverím, že toto je britská komédia. Jednak tomu chýba pravý britský humor a jednak celý film som bol popravde v rozpakoch z chovania hlavných postáv, keďže zjavne ani nevedeli čo chcú. Neviem či to bol zámer, ale ak hej, tak sa podarilo vytvoriť dosť kvalitný chaos.

• 13.4.2014  12:43

Nikdy som túto sériu veľmi nemusel. Po prehypovaných troch dieloch nadišiel ten štvrtý, ktorý bol fakt nepozerateľný. No piaty diel to týmto predchádzajúcim dosť natrel. Akčnosti tam je na rozdávanie, má to správne tempo aj s tou dlhšou stopážou a sem-tam sa podarí aj nejaká vtipná narážka. Veľmi pekné predstavenie.

• 12.4.2014  22:58
    Arthur (2011)

Veľmi svieža komédia bez fekálneho či trápneho humoru. Je to síce veľmi opakovaný námet, no cítim z toho takú tradičnú pohodu a zdravý rozum. Nič nie je predimenzované, všetko sa deje prirodzene a herecké výkony sú uveriteľné.

• 12.4.2014  17:50

Pre mňa slabšie, veľa zábavy to neprinieslo a popravde mi príde Ashton Kutcher v úlohe, kde by mal byť zaľúbený do ženy, ako veľmi neautentický.

• 11.4.2014  22:34

Dá sa to ohodnotiť jedným slovom - zaujímavý film. Veľmi zvláštne rozprávaný príbeh, všetko odsýpa príliš rýchlo, až vlastne stratíte puto medzi vami a postavami. Popravde som ani nepochopil koniec, neviem o čo autorom šlo, celkovo sa jedná o dosť rozporuplný počin.

• 11.4.2014  18:39

Neskutočné. Proste toto sa nedalo ani dopozerať, kto je už len zvedavý na spleť kŕčovitých vtipov a neskutočne trápnych hercov - manekýnov, naviac s nehorázne otrasnými kostýmami. Prisahal by som, že jeden mal V-neck tričko, a to je už iné kafe.

• 6.4.2014  18:56
    Podfukáři (2013)

Film doslova len naoko. Tvorcovia previedli pomyselnú látku magična ad absurdum. Finále bolo už zrejme ponad hranicu kúzelníctva či ilúzií. Ku koncu mi hlavou zbehla myšlienka aj na pokračovanie, ktoré sa veru už aj točí, nič prekvapivé. Treba vyžmýchať námet až do hranice, keď to nebude vôbec zábavné, ba až otravné, čo je u Amíkov veľmi obľúbené.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10