Funny Games USA (2007)

Strašne strelená a sčasti naťahovaná, bláznivá mašinéria.

Mrtví a neklidní (2013)

Veľmi originálne spracovanie. Je to prehnane sladké, ale zombie atmosféra to jemne dolaďuje do správnej frekvencie. Film ma naozaj veľmi prekvapil. Zbožňujem filmy, ktoré sa neberú príliš vážne.

Frozen (2010)

Ďalší parádny počin od Greena.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Boj mega robotov a mega príšer ako vystrihnutý zo sna fanúšika vedecko-fantastickéího žánru... (pozdravy do štúdia Asylum). Škoda len tej druhej polovice, pretože prvá, ako sa všetko začalo načŕtať, mi prišla lepšia. Celkovo je to taký mix Godzilly, Transformerov a ku koncu mi to pripomenulo aj starý, dobrý Armaggedon.

X-Men: První třída (2011)

Zvukové aj vizuálne efekty na vysokej úrovni, naviac fajn príbehová linka s lákavou exkurziou x-menovských schopností.

Na doraz (2010)

Inteligenčne úplne v riti. To nikoho netrclo, keď ten samozvaný herec Galifianakis vytiahol z kávovaru namokvanú zmes a pár sekúnd sa mu usušená rozsypala po koberci? Celý film sa nesie v znamení kvalitnej blbosti... jediné, čo stojí za to, sú niektoré piesne.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Súboje sú fajn, síce som čakal viac dospelejší film než disneyovku, kde sa najprv vymuckajú a až potom sa snažia zachrániť ľudstvo. A myslím, že tam je taktiež dosť debilných nelogických záležitostí, ako napríklad minutie piesku času v dýke, ktorý sa dá údajne získať len z presýpacích hodín pod mestom a pritom si schopnosti dýky spokojne využívajú aj počas dobrodružstva, takže neviem.

Ženy sobě (2011)

Znovu "trendy 120 minútovka", no táto je ešte veľmi podarená a prehnaná, naviac so sympatickými hercami.

Čtyřicítka na krku (2012)

Pobavilo, no je to veľmi dlhé na to, aby človek neprespal ten zbytočný koniec.

Další rok (2010)

Výborne zahraté, ale neskutočne fádne... hrozne.