Nikita (2010) (seriál)

Jak mi Maggie Q byla na začátku seriálu nesympatická, tak nakonec mi nesympatická nepřišla. Seriál se rozjel přímo do zběsilého tempa, dějové zvraty se dostavily v hojném počtu a akce nebylo zrovna málo.

Predátoři (2010)

Posledních dvacet minut to zachránilo od odpadu. Abych byl přesnější tak bitka dvou predátorů to zachránila. A Brody neni žádná akční hvězda, takže nepochopim, jak se dostal do tohohle filmu.

Robin Hood (2010)

Legenda o nejlepším lukostřelci, který během 140 minut vystřelí ani ne desetkrát. Bravo.

Eragon (2006)

Draky miluju, ale tohle fakt ne. Triky nic moc a hlavně místo jakýkoliv akce se furt jenom kecá.

Parchanti (2010)

Vcelku povedená vykrádačka A-Teamu a Expendables

Expendables: Postradatelní (2010)

Pořádný akční filmy z 80. let jsou zpět. Podařená akční jízda s notnou dávkou násilí a krve. Halda mrtvých těl a jejich částí. Dokonalé pěstní souboje. Hláškující Stallone a Statham. Třešničkou na dortu je debata Willis, Stallone a Schwarzenegger.

Saltová (2010) odpad!

Očividně byl scénář napsanej na ementálu, jinak si opravdu nedokážu vysvětlit počet nelogičností, zvratů a úplnejch blbostí. Slátanina nejvyššího kalibru.

Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Napětí a hrůza se nedostavily, zato se dostavil smích a pláč. Freddyho nová podoba u mě způsobila nezastavitelný záchvat smíchu a při scéně, ve které je detail na Freddyho hořící obličej, jsem smíchy začal brečet. Nejsem fanoušek Nočních můr, ale tohle se fakt nedá.