Spider-Man (2002)

Jako skoro 15 letej kluk jsem na tom byl v kině a odcházel s údivem. Byl jsem mimo, tenkrát to byl pro mě nejlepší film všech dob, ale od tý doby jsem nějaký lepší viděl, ale i tak je to dobrej film. Efekty jsou nadmíru dobrý a Tobeyho Maquire, kterýho jsem do tý doby ani neznal u mě hned skočil nahoru.

Dr. House (2004) (seriál)

House je prostě frajer, nic jinýho k němu říct nejde. Tenhle seriál jde buď milovat nebo nenávidět. Já ho miluju. EDIT: Miluju jenom prvních pět sérií, pak začal seriál upadat.

Power Rangers: Film (1995)

Seriál očividně nesl prachy slušně a tak se rozhodlo, že se na tom vydělá ještě víc. A asi se i povedlo, sice je to kravina. Ale jedna hvězda za Zordy, protože já prostě cokoliv velkýho mechanickýho kovovýho žeru.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Ach můj Bože. Herecký výkony na bodu mrazu. Chuck kope a kope a kope, co kop to omráčený nepřítel, zatímco jeho kolegové (Trivette a spol.) kopou jak šílený a stejně dostanou na budku. Někdy jsou scény opravdu úsměvný, jako scéna, kdy se Chuck upřeně dívá do očí medvědovi, kterej ho chvilku před tim málem sežral. Záběr na Chucka, záběr na medvěda, záběr na Chucka, prokládanej záběrem na medvěda. Medvěd zabručí, otočí se a odejde. Stačí se podívat na youtube.

Hitman (2007)

Stealth akce jakožto hry mě nikdy nebavily. Takže jsem od Hitmana očekával všechno, jenom ne toto. Čekal jsem, že Hitman za celý film nepromluví a kdyby náhodou už jo, taK to bude něco ve stylu "Musíš zemřít", ale on je 47 docela upovídanej chlapík, sem tam je jeho hláška i trochu úsměvná ("Nemluv, jinak tě zavřu zpátky do kufru"), a docela i sympaťák. Já sem si ho teda oblíbil, až jsem dostal chuť si zapařit hru, i když mě po čtvrt hodině přestala bavit. Akorát mi vaděj ty nekonečný zásobníky.

Transformers (2007)

Tohle stálo 150 miliónů??? Dobře, je to poznat, že to nestálo víc. Málo akce v průběhu filmu, ale zase ta půlhodinová akce na konci filmu to kompenzuje. Faktem zůstává, že jsem se přes absenci pořádnejch bitek nenudil. No doufám, že Bay na dvojku dostane mnohem více penízků, aby mohl natočit ještě více COOLervoucí pokračování.

Batman začíná (2005)

Nejdříve trochu nostalgie...Batman a Batman se vrací s Michaelem Keatonem byly super. Batman navždy s Valem Kilmerem ušel. Batman a Robin s Clooneym, to bylo něco strašného. A kam jinam zařadit nového Batmana, než na vrchol Olympu. Gotham City vypadá opravdu temně. Bruce Wayne se všechno musí učit, dokonce má strach ze svých pomocníků netopýrů. Výborně netočený film. Batmobil je doslova k sežrání a to co s ním Batman vyvádí je k sežrání ještě víc. Jasných pět hvězd. Ještě bych přihodil jednu za ten Batmobil.