Temný krystal: Věk vzdoru (2019) (seriál)

Jediný koment, který jde k tomuto dát je, že zdejší hororový expert a režisér Pičor, pardon Psychor je totální prakokot a ultračurák nic víc. Hovno vedle něco je filantrop, vynálezce a superhrdina v jednom. Vařená nudle, která o sobě mluví v první osobě. Něco tak blbého jsem dlouho neviděl... ... Moc by mě zajímalo co je tenhle kripl ve skutečnosti zač :D Seriál je úplně v pohodě věrný filmu z 82 a tak to musíte brát, ne srovnávat s dnešními výtvory. Loutky jsou super, fanoušky a nejen je to určitě pobaví. Pokud nejste dement, kterej od toho čeká oskarovej projekt a nepochopil, že to je sentimentální návrat do minulosti nemůžete být zklamáni.

Terminátor: Temný osud (2019)

Akcí slušně nabitý film. Luna a M.Davis solidně drsní, nový druh terminátora bavil a staří známí udělali radost. To, že by lidské postavy hned umřely při první bouračce nebo střetu s Rev-9 asi nemá smysl polemizovat. Já osobně bych se smířil s prvními díly, protože tohle hází zase twist jiným směrem a trošku je dehonestuje. Na druhou stranu akce je od začátku do konce a je to daleko zábavnější než několik předchozích filmů o Terminátorech. 75%

The Mandalorian - Season 1 (2019) (série)

První série super. Favreau opět potvrdil,že něco umí a i když tu polívku kolem původních filmů nemusím tak tohle je koukatelné. Klidně bych snesl víc..

To Kapitola 2 (2019)

Pro mě slabší než dvojka a zbytečně dlouhé... Sice obsazení víc než solidní a sympatické,ale už vyprchalo to kouzlo,kde se bojíte o malé děti. Samozřejmě předchozí verzi znám moc dobře,takže jsem věděl co a jak,ale už jsem si nedokázal k hlavním hrdinům nějak najít cestu. Také mi přišlo,že využití Pennywise bylo hodně slabé. Sice se dobře dokreslovaly cesty hrdinů,ale klaun prostě chyběl. Už to nemělo takovou tisnívou a "strašidelnou" atmosféru. Pannywise se objeví sem tam,někoho "brutálně" zabije,ale je vám to vlastně jedno nebo aspoň mě. Oběti (i když to byly děti většinou) mě vůbec nezajímaly a to je blbě právě ve srovnání s jedničkou.. Celkově to neberu jako zklamaní,ale čekal jsem víc. Rozhodně bych film osekal a místo dlouhých pasáží motajících se kolem hledání sama sebe bych přidal víc klauna... 3,5* bohužel

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Grafický posun jasný, příběh snesitelný, vtipy super. Pro mě parádní animák, ale na trojku to myslím nemá. Každopádně i tak další skvělý díl, který to líp zakončit nemohl.

Vlastníci (2019)

Výborné dialogy, sousedi jsou prostě ZLO

Vzduchoplavci (2019)

Téma super, vizuálně pěkné jen nechápu tu ženskou linku,která se vlastně nestala. Upravování historie kvůli líbivosti a plným kasám v kinech mi sice radost nedělá,bohužel s tím nic nenadělám ovšem vyměnit jednoho z hlavních postav příběhu za ženu a dát jí neexistující (strašně dojemnej fňuk fňuk) příběh,který docela dost nabourává skutečný příběh to mi hlava moc nebere. Ale tak hlavně,že silná a emancipovaná žena zachránila celou výpravu, díky Amazone, i slza ukápla. Redmayne dobrej, Jones moc nemusím,takže celou její "půlku" filmu,která mě akorát iritovala bych klidně zahodil. Velká škoda,mohlo to být daleko lepší..

Z (2019)

Špatné to není. Atmosféra nepříjemná. Bohužel Z udělán dost shitozně, což u mě dost sráželo výsledný pocit. Víc na filmu zapracovat dám 4 jak vyšitý i přes velkou konkurenci z tohohle žánru. Potenciál to mělo, holky se budou bát a fajnšmekři si dají jednohubku, na druhou stranu nic objevného nečekejte..

Zabiják proti své vůli (2019)

Čekal jsem co z toho projektu vyleze a jsem mile překvapen. Radcliffe výbornej, Samara taky a k tomu výborně vypadající Rkový akce s dobrým humorem, super vizuál. Howden zatím nadějný, druhý film a taková úleťárna. Dost velká podobnost s Wanted, ale bavilo mě to.

Zaklínač (2019) (seriál)

Výborné momenty střídají divné až stupidní momenty. Krásné scenérie střídají levná monstra na které jsem se těšil asi nejvíc a kromě té první scény,která trvala pár vteřin stály pěkně za hov... Pro maloznalce (ale aspoň trochu) jsem se orientoval někdy velmi těžko. Flashbacky, lítání mezi časem a zeměmi,které člověk ani neví, kde jsou.. spousta postav a jmen,prostě jeden velkej guláš. Některé díly mi přišli úplně zbytečné a některým bych klidně přidal stopáž. Přesto mě zaklínač zaujal a doufám,že ve druhé sérii přibude monster a Gerald rozjede i svoje schopnosti. Plus dávám ze sex, násilí a Cavilla = 60%