Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Epičtější a barevnější než jednička. Herci myslím si sympatičtí akorát ten zpatlanej příběh... Na druhou stranu je to rodinný film a ne film pro náročného diváka. Určitě bavilo víc než Dumbo a Aladin a i když Jolie moc nemusím tak tahle role k ní naprosto sedí. 70%

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Jsem spokojen. Humor,akci i dobré nápady jsem dostal tak jako v jedničce a bavil jsem se. Žádný inteligentní velkofilm to není to je jasné, ale solidní pokračování určitě ano. Woody jako vždy bravurní herec, Jesse taky nezklamal. Bohužel Stone moc nezazářila a Breslin (co si budeme povídat) herecká katastrofa plus matka příroda na ní nebyla moc vlídná. Jako malá holka byla sympatičtější. To byla asi jediná věc,která mi vadila a táhla film kvalitou dolů jinak super jednohubka. Murray výbornej :)

1917 (2019)

Když si odmyslím tu stupidní scénku ala zachraňme nácka a jak to asi dopadlo po stopadesáté... tak dobře vypadající válečný film. Nejsem si jistý, ale asi se mi to líbilo víc než Dunkerk, který sice představuje přímo historickou událost se silnějším příběhem a emocemi, ale autentičnost prostředí v 1917 mě vystřelila z kalhot. Příběh je bohužel slabší na rozdíl od Dunkerku, ale prostě se na to krásně kouká, výborná kamera.

6 underground: Tajné operace (2019)

Bay nepřestal točit Transformers,minimálně ve své hlavě ne.. Spousta akčních sekvencí a nápadů super,ale příběh samotný a hlavně nesympatické postavy film tahají ke dnu. Jednohubka dobrá,ale čekal jsem víc

Accident Man (2018)

Bohužel Adkins už asi nikdy dobrou roli neudělá. Je to takovej oblíbenej béčkovej mlátič bohužel nic víc. Zápletka pěkné klišé, bitky strojené a strašně okatě provedené, ale věřím, že to je kvůli nízkému rozpočtu a filmu bez větších ambicí... Hlášky mi moc k Adkinsonovi nesedí... přijde mi jako by se snažil napodobit Stathama,ale to je můj názor. Adkins jako rváč dobrej, jako záporák taky ucházející,ale jako tahoun filmu to není ono a dělat samé béčkové mlátičky v dnešní době mi přijde jako zbytečnost :(

Ant-Man a Wasp (2018)

Většinou se nestává,aby dvojka byla lepší. Když už se zadaří je přinejmenším stejně dobrá, ale tady to kupodivu vyšlo. Pokračování příběhu jedničky fungovalo. Ant-man stále dobrej, postava Wasp bavila stejně jako ujetost Luise :D Humoru bylo opravdu hodně,ale byl příjemný, nekazil napínavost příběhu a přišel mi takový lehce stravitelný oproti třeba DP2, kde to bylo na moje gusto moc tlačené. Uteklo to,bavil jsem výborně. Chybky by se našli jako třeba jaloví záporáci, ale příběh a sympatické postavy to zachránil. Určitě jedna z lepších marvelovek

Aquaman (2018)

Výhrady mám to joo, na druhou stranu jsem se nenudil ani minutu. Akce a vizuál super, James Wan je prostě nadanej týpek a do filmu toho nacpal fakt hodně. Podle mě patří do Top5 filmů od DC a pokud mělo něco zachránit DCU tak tohle

Avengers: Infinity War (2018)

WOOOW, pecka největšího kalibru. Jednoznačně nejlepší Marvelovka (logicky). Od začátku do konce akční jízda plná humoru a výborných efektů. Konec výbornej a člověk neví co bude dál...ovšem internet je plný spoilerů,ukázek z natáčení a fotek,takže i úplné jelito musí vidět jakým směrem se to bude ubírat. Nehledě na to,že máme komiksovou předlohu,ale i tak jsem plnej očekávání jak bude vypadat A4. Za celou dobu jsem se nestačil nudit, což se např. u Spidermana Homecoming říct nedalo. Dostat do filmů tak obrovské množství postav, kde každá dostane prostor a celé to dává SMYSL je fakt kumšt!!! Smekám bratři Russoové. Thanos dobře udělaný, určitě nejlepší záporák v Marvelu u kterého jeho pohnutky dávají hlubší význam a není to jen nějaké tupé vemeno někde z vesmíru, které prostě chce něco zničit.... Hejterům typu Psychor, jakožto zdejší hororový dement bych okamžitě za podhodnocování filmu dal BAN. To stejné ostatní tupci,kteří tady plivají negativa jak na běžícím páse a přitom na to šli do kina,prostě oslové :D :D :D Teď velkej SPOILER pro tyhle hlupáky!!! Četli jste někdy komiks? Tam jde vždy o to že hrdina brání něco/někoho proti padouchovi a buď umře padouch nebo hrdina a většinou se vrátí a pořád dokola a dokola a dokola...Nevím co čekáte,komorní oskarové drama??? Proberte se,tohle je KOMIKS!!! Vymyšlený příběh s pořád stejným cílem a dějem,ale vy princezny musíte mít něco víc,protože se to pořád opakuje dokola fňuk fňuk a pak dáte Králíčkovi Petrovi 4 hvězdy a tady hejtujete :D :D :D Samozřejmě se všude najdou věci, které by šly udělat lépe to je jasné, ale když jsem viděl narvané kino, jiskry v očích a slyšel lidi, kteří šli na film po několikáté je to prostě pecka film. Mě jako fanouška Marvelu to totálně ohromilo a už se těším jako malé dítě na A4, která film dokreslí k dokonalosti. Když film "srovnám" s Ligou spravedlnosti (a to mám postavy DC rád) tak tento film nesahá ani za nehet A3. Jednoznačně je tohle epické vyvrcholení a jsem moc rád, že jsem to zažil. Uvidíme jak nám naservírují A4, protože těch postav Marvelu a linek jde udělat hromada, ale nechci spoilerovat. Sice to podle stanovení premiér nevypadá, ale já osobně bych byl moc rád, kdyby se v A4 ukázal Adam Warlock, a dal Thanosovi po piči :D Určitě mohu film doporučit, fanoušci budou jásat! Tak neseďte doma,vykašlete se na tady ty hejtery a běžte si to užít do kina!!! 95%

Backstage (2018)

WTF??? Herecké výkony katastrofa, scénář režie a kamera katastrofa, vykradačka Superstar katastrofa, ale úplně největší shit na filmu je předabování do češtiny :-O Kterýho trotla mohlo napadnout předabovat Slováky na Čechy a dělat z nich Slováky????? Proč to nenechali jako československý film??? Mimochodem ten dabing je hroznej, vůbec nesedí k tomu co kdo říká a to by člověk řekl, že nemůže být těžký předabovat Slováky. Hvězda za cecky Havranové, the Pastels a Paulieho Garanda v soundtracku jinak totální parodie na cokoliv

BlacKkKlansman (2018)

Neurazilo, nenadchlo. Washington skvělej, Driver také. I přes zajímavé téma a oskarovej film jsem čekal něco víc. Chápu, že "negros" chrochtali blahem, ale mě to přišlo nudný i když jsem byl na proniknutí do KKK dost zvědavý. Možná to udělat jako seriál, kterej dané téma víc rozvede asi bych byl spokojenější. Za Washingtona a reálnej příběh 3 hvězdy