X-Men: Budoucí minulost (2014)

Dobře udělaný film, možná už malinko překombinovaný,ale jeden nejlepší z X-Mení ságy. Nejlepší Quicksilver,škoda jeho nevyužitého potenciálu naplno

Iron Man 3 (2013)

Film výborný,ale hlavní padouch zklamal. Kdyby do filmu zakomponovali skutečného Mandarina byla by to pořádná jízda. Snad se utká aspoň s Doctorem Strangem

Mládeži nepřístupno (2013)

Řezal jsem se od začátku do konce. Člověk to ovšem musí brát hodně s nadsázkou :D

Muž z oceli (2013)

Nejlepší Superman, Cavillovi sedí role jako prdel na hrnec. Odebral bych toho nadprůměrného ničení, po chvilce mě už nebavilo. Kostýmy skvělé, dramatická stránka skvělá plus super záporáci. Obsazení mužské a Diane Lane super, ale Amy Adams jako Lois fakt neeeee. Ještě bych pochválil jednoznačně VÝBORNOU hudbu. Po trilogii Batmana od Nolana nejlepší film od DC, bohužel na dlouho i jeden z posledních. 90%

Oldboy (2013)

Brolin je super, ale i tak to ani z poloviny nedosahuje kvalit originálu aneb to, že to remakují amíci neznamená, že to bude kvalitní. Copley špatnej záporák. Úplně zbytečný remake

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Bavilo,zas tak hrozné mi to nepřijde. Pokud tento žánr máte rádi film nemůže zklamat. Jediné co mi krapet vadilo byl původ nestvůr...Body navíc Hunnam a Elba

Vše je ztraceno (2013)

Přesně proto bych na moře nikdy neplul. Voda a já nejsme přátelé :D Vždy mě fascinovaly tyhle shit happens příběhy lidí, kteří sami někam vyrazili (v tomhle případě vypluli) aniž by to komukoliv řekli nebo byli aspoň dva a dopluli... Líbilo, ale na zadek neposadilo na druhou stranu skvělý Redford. V tolika letec, klobouček. 70%

V zajetí démonů (2013)

Asi nejlepší horor co jsem kdy viděl!!! 5 hvězd zaslouženě,když neřeším malé detaily,které by šli udělat o trošku lépe

Avengers (2012)

Ze začátku jsem se bál jak to vše splácají dohromady,ale nakonec jsem dostal výbornou zábavu s hlavou a patou. Výborné!!!