Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Na svou dobu skvělý film. Film krásně zachycuje podstatu hry nejen díky charismatickým hercům, ale i dobře vystavěném příběhu a srozumitelně podané mytologii MK. Bitky a efekty jsou samozřejmě z roku 95, takže na tu dobu není moc co vytknout. I když nejde o dokonalý film, určitě je jeden z nejlepších ze značky MK a proto si zaslouží kultovní status. Nejde zapomenout na výbornou hudbu, která celý film krásně dokresluje a solidní fanservis.

Sedm (1995)

Jeden z TOP3 thrillerů a to Pitta jako herce moc nemusím. Škoda,že takových kousků není více.

Statečné srdce (1995)

Jeden z nejlepších filmů jak Gibsona tak všeobecně. Palec nahoru tohle se Melovi povedlo.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Oblíbená hra z dětství. Mě osobně se film líbil,protože na tu dobu do něj zapojili spoustu postav,ale kvalita je rovna té době. Moc rád bych viděl remake,potenciál to má

Vrána (1994)

Výborný film, výborný námět. Škoda tragédie, která film provázela... Potenciál ohromný, remake bohužel v nedohlednu

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Myslím, že tohle je jeden z nejlepších filmů všech dob.Pro mě nejlepší,který jsem viděl. Není víc co dodat.

Rytíři (1993)

Tohle by chtělo remakovat...

Batman se vrací (1992)

Pokračování kultovní jedničky, které se opět výborně zhostil Burton. I ve dvoje výborné obsazení, Keaton, De Vito, Pfeiffer, Walken. Soundtrack Elfman. Atmosféra výborná co víc chtít. Asi jediný film u kterého se nemohu rozhodnout jestli je lepší jednička nebo dvojka. Škoda, že nevznikl i třetí díl od Burtona s Two Facem, Banem, Poison Ivy a Hádankářem, který by uzavřel trilogii. To co následovalo bylo po těchto skvostech bylo utrpení. Každopádně první dva díly jsou moje srdcovka!!!

Univerzální voják (1992)

Velmi dobrý námět,chtělo by to remakeovat. Pokračování filmu jedničku úplně pohřbilo

Mlčení jehňátek (1991)

Nejlepší díl série,jeden z nejlepších krimi thrillerů vůbec 5*