Hotel Hazbin - Pilot (2019) (epizoda)

yeah, no thank. asi tolko ku tomu. kazda postava bola ako tak ok a mala svoje caro, ale celkovo to bolo len "tlachanie" nicoho. ked zacala spievat, tak som to vypol. takze nedopozeral. kresba fajn, ale humor nikde. druhu cast uz nemusim vidiet.

Rychle a zběsile 10 (2023) odpad!

mám iba jedinú otázku, každá tá negatívna postava ktorá v príbehu zomrela, nemá rodinu? (vydržal som pozerať 15 min). Tento film by mal byť zavretý do trezora a hodení do mora.

Turbo Kid (2015)

mať tak partnerku ako bola apple :p

Pot a krev (2013)

my name is daniel lugo, and i believe in fitness! veta za milion

Stvořitel (2023)

nudna blbost plna typickych US of MDFK A klišé. svet v toku 2065 AI je na mega urovni, ale i tak pouzivaju ludia baterky na svietenie, zbrane na nicenie a pod. proste dej daleka buducnost, technologia daleka minulost. nevidiet, sa nic nestane. cas straveny pri filme sa da vyuzit aj napr pozeranim sa do steny. to vyjde na rovnako. jedna hviezdicka za ako take efekty.

Barbie (2023) odpad!

na to sa nedalo pozerat. hrozne zle, plne woke, blm sraciek. no ked som tam videl to transgender barbie, tak ma presla chut aj do jedla.

Mezi živly (2023)

dopozeral az na 3ti pokus. nie je to zle, ale vtipu malo, rasoveho pretlacania moc vela.

Flash (2023)

uprimne som cakal od toho dalsi odpad ala black adam, shazam 2 a pod. ale toto bolo vazne ze dobre a zabavne pozerat. neriesim ze hl protagonista ma rad "zakazane" veci (kto nie). Takze ako herca som si ho uzil, dej bol zaujimavi a batman len potesil. dokonca aj posledný batman :) efetky uplne super, dobre sa na to pozeralo a konecne bolo krasne ukazane ako flash prechadza cez dvere/steny. bolo mi to jasne, ale presne takto som si to predstavoval.

Futurama (1999) (seriál) odpad!

nepozeratelna blbost ktora sa nikam neposuva a postavy su tak hrozne trapne a ubohe, ze sa nemam vlastne na co pozerat v tom serialy. nastartovanie 8 serie ma len sklamalo, nakolko o to asi nikto nestal. ale holt simpsons vari z vody a encharted (ci ako sa volala ta trapna fantasi sracka) bohate stacila jedna seria.