Bullet Train (2022) odpad!

Nudná sr4čka plná nudných retardovaných postáv. Tak som sa na tento film tešil a po pol hodine musel vypnúť. Humor na úrovni decka po trepanácí lepky. Brad bol asi jediný "akceptovateľný" ostatné postavy bolo utrpenie počúvať/sledovať. Mám taký pocit že toto je budúcnosť filmov. Úplne tupé klišé, len nech tam strieka krv. PS Tarantina nemám rád ale aj jeho hrozný kill bill bol lepší.

Eternals (2021) odpad!

Pri pozerani tohot "skvostu" som doslovne citil ako mi klesa IQ. velmi zle uplne vsetko. Nic som nenasiel vo filme, co by som aspon trochu pochvalil. Videl som v zivote vela filmov, ale toto bol pan film (z opacneho konca).

Free Guy: Hra na hrdinu (2021) odpad!

Rozhodne film pre 10-12 ročné deti, čo je OK. veď aj tie si zaslúžia niečo čo ich zabaví. Ja som pri pozeraní filmu trpel. Hlavne na super ultra nudných vtipoch a strašne ale STRAŠNE zlých efektoch. Celý film mi prišiel ako v produkci STV1 kde iba Reynolds je ten aaa herec a ostatní sú Cčkový herci ktorý pred tým hrali iba v reklamách a sem tam v divadelných predstaveniach pre rodičov.  verdikt: tento film si dospelý človek neužije.

Ochránci (2017) odpad!

oh boy, takto to dopadne ked si rusi spravia svojich vlastnych avengers. bolo to horsie ako zle. ani efekty nestoja za to a tie gumene obleky su na smiech. to uz radsej nejaky bollywood.

Duše (2020) odpad!

Dal som tomu viac krat sancu, ale nedokazal som to pozerat. neuveritelne nudne a o nicom. chce sa to hrat na nieco velmi vazne a hlboke, ale pritom je to nudne tlachanie o nicom. nevidiet znamena o nic neprist. V hlave bola rovnaka blbost. Film hrozne vazny a hlboky blabol pre inteligentne deti ktore vedia napocitat do 1.

Machři 2 (2013) odpad!

Adam Sandler je proste stelelesnená trapnosť a ubohosť. Ešte aj ten najposlednejší SVK "komik" je lepší ako on a to Slovenská komediálna scéna je na bode -0

Rodinný víkend (2013)

Chcel by som spoznať kásting na tento film, lebo mi príde ako keby naschval vybrali tích najškaredších hercov aký kedy existovali. Keď som videl trailer, tak som si najskôr myslel že ten film je fínsky, alebo nórsky. Ale nie, on je USA. Vďaka Bohu hercov som už nikdy v ničom inom nevidel.

Poslední směna (2020)

mohlo to byť docela dobré, ale tak nevyužitý potenciál. Nevidieť znamená, nič sa nestane. Ed O'neill bol asi jediný pozeratelný v celom filme.

Wonder Woman 1984 (2020)

Bolo to prekvapivo lepšie ako jednotka, ale i tak zlé. Gal Gadot je vážne zlá herečka, ktorá nevie zahrať žiadne emócie. Kristen Wiig je výborná komička a tu bola po stránke hrania veľmi dobrá, Pine bol, je a aj bude o ničom herec ktorý by mal ostať max tak Kirkom v nových Star Trekoch. Pascal bol výborný, ale ten je všade pozerateľný. Krásy 80tich rokov tu bolo ukázané max tak ladvinkou, inak nič iné. Akčné scény tam boli 4 vrátane poslednej bojovej. SPOILER PS Pri záchrane detí na ceste boli tie bábky tak prekuknutelné.

Banda (2019) (seriál)

Prvá séria bola svieža, sadistická a zábavná. Druhá séria dáva viac a viac otázok a žiadne odpovede. Nové postavy sú nudné a Butcher je už veľmi EGO trapný. Pomaličky to stráca na napínavosti a keď budú iba pribúdať otázky, ktoré nedostanú odpovede, tak to prestane baviť do konca druhej série. Toto je daň za vytváranie seriálnu ktorý má mať veľa sérií. No a tou lbgt+ tretou seriou to zabili a mozu si to nechat.