Princezna a půl království (2019) (TV film)

Boze boze,nejuveritelnejsi byl prachar,eben at zustane radsi u moderovani a tohoto rejzu uz radsi priste neplatte.nejpovedenejsi z novodobych pohadek je andel pane,jinak to stoji za prd.

Rambo: Poslední krev (2019)

Doufam,ze divciny,co to taky zkouknou,budou obezretnejsi na diskotekach.Alespon jedno ponauceni z toho vylezlo.Ne kazdy ma strejdu Ramba.

Ženy v běhu (2019)

Prijemny romanticky film plny humoru,O.Vetchy a jeho hlasky vyborny.Ve srovnani se zahranicni produkci v posledni dobe,je to jeden z mala filmu,co se da oznacit za opravdu romanticky, navic rychle ubiha,u filmu se nenudite,ale je uz zjevne hned v zacatcich,jaky to bude mit prubeh. Na kvalite to vsak nic neubira.

Podfukářky (2019)

uplne zbytecny film, ale abych uplne nekrivdila, tak 2hvezdy za dobre sehranou roli "nevidome" Penny, i kdyz RW nemam rada.

Anna (2019)

hubenourka by sice takovy gorily nepreprala, ale libil se mi styl, skoky v casech, kdy jste se az posleze dozvedeli, jak to bylo dobre vykonstruovane.

Tajemství jejich očí (2015)

trochu akčnosti by tomu jen prospělo, šeptání mělo asi přidat na vážnosti situace, ale bylo to spíš k smíchu, takhle normální člověk přece nemluví.