Najednou jsme rodina (2018)

Z byrne hlasu jsem myslela, ze zesilim.mozna lepsi zkouknout v dabovane verzi.takova americka pohadka pro destive odpo.a jestli jsem si z toho vzala ponauceni.tak pestounska pece nikdy.decka by mela byt rada,ze o ne nekdo projevil zajem a ne to pestounum ztrpcovat neb si tim chovanim podrezavaji vetev pod sebou.tim dochazi vetsinou k odmitnuti onech pestounu pokud to vyslovene nedelaj pro prachy.

Rapl - Exekuce (2019) (epizoda)

Uz od zacatku je to takove nemastne neslane

Rapl - Bubáci (2019) (epizoda)

To by bylo aby nam ta ct nezmenila nazor na priprchliky.

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Jako koukatelny to bylo pro vyplneni nudneho vecera.vadil mi inspektor prazske kriminalky.asi abychom si mysleli,ze jsou tam hovada.zatim nevim kam zaradit zanr,ale veru hitovka to zrejme nebude.ukazka z filmu zase predcila me ocekavani.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Film utece jako voda,99 vas prekvapi peknou bojovou technikou,propracovane do detailu.dobro bojuje se zlem.otevreny konec.dockame se dalsiho dilu?

Creed II (2018)

Ale jo.dalo se,ale uz je to okoukane.dalsi dil uz ne.

MOST! (2019) (seriál)

Excelentni serial.to uz v ceske kinematografii dlouho nebylo.Bavi me svou nadsazkou a ty hlody-to nevymyslis."Jestli je to na dobirku,tak si naskoc a zase odjed" :-D

Close (2019)

mělo to dobrý rozjezd, ale jak se to blížilo ke konci, tak se to zhoršovalo a zhoršovalo.

Libenjyeo (2018)

Takový béčkový film. Akční a bojové scény 100%, vedlejší herecké obsazení 10%, prostředí 100%, scénář 10% - celkově bych hodnotila 2-3 hvězdy, tak dávám 3, za pěknou muskulaturu hlavních postav.