• Thriller

Ostravak Ostravski (2016) odpad!

Toš jsu rozene ostravak ale taku slataninu jsem tam neslyšel ani od staršich lidi a to je mne 51 letos .. děj filmu mno katastrofa a to neřikám z pozice rodilého ostravaka....dle mne havíř jak současné tak bývali si zasloužil vetši uznani ....ten film proste ostuda ....bohužel..nevytrhla to ani scenka z Věrkou Špinarovou ....budiš ji země lehká .. p.s. pražaci neumi kdakat po ostravsku a nikda nebudou :D

Hráči se smrtí (2017)

byl jsem n tom včera v kině.....horor to připomínalo vzdáleně ....zajímavý děj i prostředí ..z hereckého hlediska nova krev na platně ...k filmu mno zajimvé téma i když dost silně emotivní kdo se zajimá o toto téma bude nadšen ale zda mu to odpoví na všechny otázky opravdu nevim ..

Věk draků (2011) odpad!

pokud to viděl z nebes Herman Melville neobracel by se v hrobu ale rovnou by tam rotoval nadzvukovou rychlosti , proč z jeho jedinečného dila bila velryba zvnikl tenhle odpad.... draci budiš ...asi i realne vypadali (nejak jsem v našich končinach žadného nepotkal tak že mohu vyhazet z toho že byli aspon pekne zpracovanii ...ale děj jedno velké zklamani ..

Bílá velryba (1956)

bílá velryba 1956 strhující film ukazující opravdu težkou práci velrybářu kdy za par peněz nasazovali životy v nerovném boji člověk a kytovec v polovině 18 stol krasné zpracováni románu Herman Melville moby dick,

Čelisti (1975)

Pamatuji si když to davali po prve v kinech to jsem byl malej kluk ale žraloci mne brali od jakživa ...a eeeejhle cedule jak vrata mladeži nepřistupno od 15 let .. mno konečna ... normalně tak jsem se zbožně dival na obrazky z filmu.... tenkrát litali famy že lidi na tom filmu i ondlivali ... mno težko řict ja u toho nebyl .... po letech jsem mel možnost to vidět v plné kráse i surovosti v jednom ...že žraloček vydaval nejaké zvuky jsem ještě skousl ale co mne vyloženě bral o bylo vypravěni Quinta o indianopolis ..špičkově podané...žralok na mne pusobil dost umele i na tehdejši dobu ...ale co se musi nechat je užasné zpracovani celého filmu ...do dneška na nej nedam dopustit.

47 metrů (2017)

zvláštní žraloci sice vytvořeni digitalizaci ale bezpohlavní doslova neduh těchto filmu ..