• Krátkometrážní

A dost! (2012) (pořad)

Někdy je dobré vědět, co vlastně jíme. 80%

Ant-Man (2015)

Celkově vzato zde máme skvělý snímek, který se v metasérii MCU zcela určitě neztratí, a který působí velmi pohodovým dojmem. Ač v rámci širšího příběhu bude hrát roli až později, již nyní vím, že se na příští setkání s Ant-Manem budu moc těšit. 80%

Ant-Man a Wasp (2018)

Popravdě jsem od toho moc nečekal ale ukázalo se, že je to film pomalu srovnatelný s Infinity War, tedy aspoň pro mě. Super vizualita i herecké výkony. 85%

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Jelikož zde jsou ,,reálné" postavy, je to zase něco úplně jiného. Humor je dobrý, místy až dost sprostý a pro mladší nevhodný. No, příběh je už ale děravý a jednoduchý. 70%

Avengers (2012)

Určitě jeden z nejlepších MCU filmů. Skvělý scénář, skvělé CGI efekty, skvěle zahrané. 90%

Avengers: Infinity War (2018)

Ten film podle mě nešlo udělat líp. Některé momenty byly vážně dost dobré. Asi všechny kde se objevil Thanos stáli vážně za to. Ani jsem nečekal, že se jim ta postava tak povede. Dokonce se musím přiznat, že jsem s ním začal v průběhu filmu sympatizovat. Ve filmu se snad nenacházela nudná scénka, avšak scéna Visiona s Vandou ve Skotsku nebyla až tak úplně zábavná. Připadalo mi to, že tvůrci chtějí využít snad každou chvilku k vyostření děje, akce bylo rozhodně dost. Jinak s tím Lokim to mohli trochu protáhnout a ne to takhle zahodit hned ze začátku. Samozřejmě to skončilo tak, abychom se na druhý part těšili co nejvíce, kde se to všechno objasní. Film je na hodně vysoké úrovni a mohu říct, že je jedním z nejlepších, ne-li nejlepší z celého Marvel Universe. Mě Avengers IW bavilo celou dobu a za to jsem rád. 100%

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Určitě každý viděl. 80%