• Pohádka

Sedm (1995)

Prostě brilantní. Nejlepší herecké výkony obou hlavních herců jejich života. Scénář a režie je prostě drsná (jinak se to nedá říct). A finále? He he he. To prostě musíte vidět. Zaslouženě v první desítce. (10/10)

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Je to nejdál od světa Star Wars, co do děje, tak i kvality. Hlavně Jar Jar a droidi mě vytáčeli do nepříčetnosti. Tenhle film jenom beru, jako že to je začátek Palpatinova plánu na ovládnutí Galaxie. (6/10)

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Asi nejlepší teenagerovský film, co jsem měl tu čest vidět. Heath L. a Julia Stiles byli sympatičtí. Pár výtek by mohlo vyplavat na povrch. Největší asi, že ti dva kluci v hlavních rolích (jména si už nepamatuju) se neměli v tom filmu ani objevit nebo je aspoň mohli vyměnit. (7/10)

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Dva a půl bodu za Angelinu. Složení bodů je jasné. 2 body za její kozy, který nejdou přehlédnout, půl bodu za to ostatní. Pak přidávám půl bodu za příběh a dobrodružství. Výsledek končí na 3* (6/10)

My z Kačerova (1987) (seriál)

Hit mého mládí. Jeden z mála seriálů na který jsem si nastavoval ráno budík, abych stihl každý díl. Škoda, že ho už nedávají. :-( (8/10)

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Všechno v tomhle filmu je perfektní, až na jednu docela důležitou výtku a to je Luděk Sobota. Nemám ho rád a tím pro mě sráží úroveň filmu z krásných 4* na upocené 3*. (6/10)

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Asi nejvíce hláškující film, který jsem viděl. Polívka s Donutilem excelují. Až na trapný konec je to snímek, který je zábavný i po 10 shlédnutích. (8/10)

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Jestli mám označit tu nejvtipnější věc, co kdy v Česku vznikla, tak je to právě tohleto dílko. Možná to ještě podtrhuje fakt, že jsem to viděl na vlastní oči, sice bez Svěráka, ale Smoljak taky není špatný herec. (10/10) doktorrr Vypich vlastní rrrukou