• Fantasy

Přátelé (1994) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Tato nesourodá partička tří kluků a tři holek mě bude asi vždycky bavit. Je to oddechovka, při které si přijde na své hlavně vaše bránice. Hlavní hrdinové řeší každodenní problémy, které nám život přináší a občas se dostanou i do prekérních situací, které jsme také možná někdy zažili. Každý z této party je naprosto jiný a to mě baví.

Rocky Balboa (2006)

Po letech se opět setkáváme s italským hřebcem, s boxerem, který kdysi zažil rychlý vzestup na špici i strmý pád a přece se dokázal zvednout a jít dál. Tentokrát je to ale už postarší pán, který má svou restauraci a na boxerská léta už jen vzpomíná, až do doby........musím říct, že film překonal mé očekávání. Poutavý příběh, kdy se Rocky opět po letech snaží dostat do ringu, ale zároveň na vás působí dějová linka, ve které nostalgicky vzpomínáte na první díly je skvělý. Nejvíce mě dostal samotný zápas s Dixonem, který byl výborně natočen a vymyšlen. Přesto, že vyhrál Dixon, na konci zápasu byl pro mě vítězem Rocky a jsem moc ráda, že tento díl po letech natočili.

Špindl (2017)

Na komedii Špindl jsme se těšila, obsazení herců vypadalo dobře, ale opak byl pravdou. Až na pár vtipných scén jsem se v podstatě nudila. Příběh se mi zdál naprosto tuctový.

Osm hrozných (2015)

Film, který nás 167 minut bombarduje dlouhými monology, které mě ale naprosto neskutečně udržely celou dobu ve střehu a donutily mě pomalu ale jistě hltat každé další slovo, které tito, na první pohled pohodoví týpci, vypouštěli z úst. To by ale nebyl Tarantino, aby nedocházelo k překvapivým zvratům a neprolila se spousta krve.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Harry Potter a kámen mudrců První díl o malém čaroději s jizvou na čele, ve kterém se poprvé setkáváme se světem, ve kterém žijí nic netušící mudlové i kouzelníci, mě vtáhl do děje. A to i přesto, že jsem četla knihu a od filmu jsem si nic neslibovala. První rok v Bradavicích nás zasvětí do kouzelnického světa a poprvé se seznámíme s trojkou hrdinů, tady mě hodně potěšila volba herce (Rupert Grint), který hraje Rona, přesně tak jsem si Rona představovala :)