• Pohádka

Prezident Blaník (2018)

Taková normální politická satira. Bohužel to mělo své slabé části jako většinou každá satira. Například zde je humor postaven na dvou věcech - reálných situacích z politiky, které se ve filmu jen opakují a nebo na sprostých slovech, což mi nepřijde zrovna ok.

Rozchody (2018) (pořad) odpad!

Jedno slovo za tisíc slov - Barrandov

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad) odpad!

Barrandov se vybarvil v plné kráse. Tohle je práva tvář této stanice a jejího vedení!

Barrandovský Silvestr 2017 (2017) (pořad) odpad!

Cituji Kulhánka ,,To je směšné hahaha." Teď vážně - proč nám toto děláte Barrandove?

Psaní do nebe (2017) (divadelní záznam)

Skutečný skvost, neopakovatelný styl humoru... Klobouk dolu Pánové.

Už je tady zas (2015)

Nad tímto filmem by se dalo krásně popřemýšlet, ale proč, raději z toho udělat frašku.

Gravitace (2013)

Tohle se mi nelíbí, jen se vychloubat efekty to tomuhle scifi, ktere tam ma mnoho chyb, ktere neodpovidaji fyzikalnim zakonum jde..

Hra o trůny (2011) (seriál)

Děj mě chytl a držel si mě první díly, ale pustil mě. Já na tohle nejsem, proto nebudu ani hodnotit, celkově mě nebaví takový žánr historického scifi a nekonečné seriály také nejsou na mém jídelníčku. Jsem hold stará škola.

Automatic for the People (2010) (studentský film)

Hned jak jsem jen uviděl, že v tom hraje jeden z Cimrmanů Petr Brukner tak jsem si to musel pustit a neudělal jsem vůbec chybu. Příběh, originalita a celkově atmosféra jsou naprosto unášející, ale bylo tam pár slabých míst a dalo by se vytěžit i víc.