Rozpolcený (2016)

Za mě hodně dobrý. Konec byl přepálený, ale tak napůl, kdyby rejža o trochu ubral na super schopnostech, tak bych mu dal plnou palbu.

Ponorka (1981)

Uh, ano je to dobré, ale ta tříhodinová verze místy vysloveně nudí. Nicméně co se týče ponorkových filmů, je tohle právem považováno za TOP.

Seance (2009) (studentský film)

Scénáristicky příliš teatrální, ale jinak docela v pohodě. Hype kolem tohohle filmu jsem nezazanamenal, tak jsem ani nic zvláštního nečekal. Btw Julina je pro horro jako stvořený :D

V písku - Příslib svobody (2015)

Pokud dvakrát relativně krátce po sobě rozpoutáte nejšílenejší válku historie, pokud se všude kam dojdete chováte jako panská rasa a pácháte jedny z největších zvěrstev historie, musíte se postarat, abyste tu válku vyhráli, protože pokud se vám to nepodaří, tak myslete na to, že jste nasrali neuvěřitelné kvantum lidí a národů, kteří vám to budou chtít vrátit. Slušně natočené a slušně zahrané. Další z filmů, které bychom zvládli taky, protože stál pár dánských korun.

Slavnosti sněženek (1983)

Libušce Šafránkové co by soudružce učitelce, která se snažila o mír, prostě nešlo odolat.

Assassin’s Creed (2016)

Bože za co? Tenhle film kdyby měl Rkový rating, tak by to byl absolutní krvavej megahustej brutální spektákl, ale takhle je to prostě bez krevný. Není to špatné, ale ten rating pro děcka to ničí. I tak nadhodnotím a budu doufat, že se někdy dočkám R kovýho remake :)

ARQ (2016)

Není to originální. Není to drahé. Nemá to drahé triky, ani drahou výpravu. Nemá to drahé vůbec nic. Nemá to ani nijak zvlášť hezkou holku vlastně to nemá nic z toho co dělá hollywood holywoodem, tak proč je to tak dobré? Asi protože ten kdo to vymsel to vymyslel dobře a použil u toho hlavu. Skvělá žánrovka, kterou bychom s přehledem natočili taky, protože to stálo pár šupů. Tak proč u nás nikdy nic takovéhlo nevzniklo? Pět hvězd nedám jen proto, že konec jsem odhadl už v půlce.