Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Má drahá žena chtěla jít na ŠPUNTY NA VODĚ, v rámci zachování rodinného štěstí jsem šel s ní. Reklamy, trailery a pak titulek Missouri, říkám si, něco je špatně. Pak tam naběhne záběr n Kurta Russela a říkám si to je Kurt Russel. To už to došlo i manželce zuřivě začala hledat lístky, protože jsme doběhli na poslední chvíli a moc se nestarali o to co kupujeme. Ha strážci galaxie vol 2. Jednička mě moc nebrala, ale v duchu jsem si říkal, že tomu dám šanci. Dobře jsem udělal, byl tam Kurt a Sly a Rocket je pořád drsnej a ta zelená buchta střílela z ramene kanonem z hvězdoletu hustý. Sice je to blbý jak vánoce, ale stupeň zábavnosti je asi tak na devadesátce. Za mě rozhodně lepší než jednička! 80% p.s. manželčiny kecy jaká je to kravina, jak půjde domů, jak je to hrozný atd. za to stejěn stály :D

Přepadení 13. okrsku (1976)

Dneska už to úplně nefunguje, ale ve vé době to musela být naprostá bomba. Poctivé 4 astry vám dám mistře za herce, kteří mě opravdu bavili.

Přepadení 13. okrsku (2005)

Já jsem by spokojenej. Carpenterovu klasiku jsem právě dokoukal a tohle pojetí s Hawkem a Fishburnem mě neuráží.

Vlákna (1984) (TV film)

Našlapaný, ale dneska už lehce nefunkční. Měl bych k filmu pár výhrad, ale k vzhledem k tématu a době vzniku jich netřeba. Za shlédnutí to bude stát vždycky.

Hra na válku (1966) (TV film)

Dneska už to nefunguje tak jako tehdy, ale scény kdy bobík doráží raněné třetího stupně nebo se sbírá kyblík snubních prstýnků kvůli identifikaci mrtvých, má svou sílu i dnes.

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

Je to plastikové, je to levné, triky to má jako ze 79 a ne 89, ale pořád je to zábavné a natočené s chutí a zaujetím.

Nepřítel pod hladinou (1957)

Na to že je to film starý 60 let je stále funkční a koukatelný. Bez obav doporučím. Dneska už to není nic nervydrásajícího, ale stále to dokáže obstát i dnes.

Pán šelem (1982)

ale jo, docela to šlo :) dneska už je to sice spíš úsměvné než dobré, ale za kouknutí to stojí a stálo.

Ledová archa (2013)

Mělo to nápad, mělo drajv, mělo to sympatický ksichty a mělo to i neotřelé prostředí. Vzhledem k omezenýmu rozpočtu to celkem upletlo z hovna bič a zapráskalo. Škoda skřípající logiky. Některé lapsy byly dost zbytečné. Každopádně docela spokojenost. Tilda rozhodně nejlepší ! a zapíváme si jednu tématickou: https://www.youtube.com/watch?v=WzkhN_CVa7o

Melanie: Dar života a smrti (2016)

Nadhodnotím, páč je to něco jiného než vždycky. Bodla by kratší stopáž a víc akce. Jinak je to celkem fajn. Seržant správnej a Glen Close potěší vždycky. Gemma byla na tečku celej film, ale to bylo nejspíš cílem :) Za mě dobrý.