Černý jestřáb sestřelen (2001)

Vidím paralelu s Afghanistánem. Američané taky bojovali několik let v Somálsku a podělali to také tím, že americké vojáky odvolali předčasně a tím pádem většina vojenských operací byla k ničemu a nic se v Somálsku za ta léta prakticky nezměnilo, spíš bych řekl že ještě k horšímu.

Hannibal (2001)

Divně rozvláčemý scénář s nechutnou scénou na konci a krmení dítěte lidským mozkem. 5/10 a několik momentů u kterých se mi zvedal kufr 🤮🤮🤮

Bílá smršť (1996)

Jeff Bridges hraje fajn, i když hraje takovou nesympatickou a tvrdohlavou postavu. Některé výkony nejsou úplně povedené. Klasická ždímačka která úplně nefunguje, kromě scény Bílé smršti. O čem ten film vlastně je do potopení lodi? O partě blbečků kteří si chtějí zašukat a poznat dobrodružství? O kapitánovi který je absolutně nekompetentní a neadekvátně jedná s 15-letými kluky? Nebyl to špatný film, ale dobrý taky ne. 6/10

24 hodin - Série 1 (2001) (série)

Zajímavý že dva lidi které Jack považoval za nejdůvěrnější na začátku, byli obě dvě krysy. Na začátku vás nadchne, potom to ztrácí dech do 22. dílu, ale šokující závěr to naprosto nakopne a donutí vás se podívat na 2. řadu. Upřímně v kolika seriálech je zabita jedna z hlavních postav v 1. řadě.

24 hodin - 10:00 p.m.-11:00 p.m. (2002) (epizoda)

Upřímně na Nině mi nehrálo už něco od začátku, jen to že ve druhé epizodě je označena za zrádce a z nějakého podivného důvodu je zproštěna tohoto obvinění. Nevím jestli jsem úplně očekával, že přímo ona je zrádce, ale rozhodně mě to několikrát napadlo. Jen to jméno Nina zní že pochází z Evropy.