Ruský yetti: Zabiják žije (2014) (TV film) odpad!

Polopravdy, lži, konspirace a zajímavá záhada řešena retardy, asi jako kdyby vás operoval skladník, místo doktora House by vyšetřování vedl vrátný, nebo Holmes nechal vyslýchat podezřelé svého psa nebo domácí. Hora mrtvých fakt nemá stejný význam jako skutečný název MRTVÁ HORA, bo tam nic neroste ani nežije, tudíž logicky mrtvá hora, jako mrtvé moře. Yetti je student který sám zapozoval pro Briňola, na fotkách před touto je to jasně vidět. Ta holka zas jsem zapomněl jméno, kolmogorová nebo jak měla uhnilý kus celého ksichtu, ležela ve vodě a chyběli ji nejen oči, ale jazyk, nos celé tělo bylo kostnaté a nahnilé, čili jasně kokoti že jí chyběl jazyk. Radioaktivní oblečení měli dva kluci, kteří byli v kontaktu s radioaktivním materiálem popř. radioaktivitou jako takovou, Munciové je skutečně nezabili protože jsou přátelský klan, a spolupracovali na pátrání, navíc mrtvá hora není žádné posvátné místo ani nikde jinde kama šli. Katastrofální pseudo dokument, který každému kdo má IQ nad 75 a zná skutečná fakta může přijít jen jako naprostý odpad a ztráta času, záměrné dezinformování nebo jen snaha o dramatičnost je k smíchu.. -5 *

Nymfomanka, část I. (2013) odpad!

Zmutovaný vyžraný potrat Fon Trus vyblil další pseudointelektuální zvratek, hned do dvou dvou hodinových ''filmů'' smíchal sračkodní melancholii (ne tu jeho) s kýčovitými moudry, a občas zbytečnou a nudnou nic neříkající odyseu jedné nymfomrdačky přerušil homemade stylem porna, kde 30 kilová žabožroutka s čerstvě vykuchaným netopýrem šuká s kýmkoli nebo doslova s čímkoli, a jakože tím hrozně trpí, ale co kompars v podobě šeredných genetických odpadů a už dříve porna znalých smažek, si zaprcali, dostali prachy a dokonce určitě i nějakou tu yntelechtuální cenu pro a od kokotích hlav. Ultimátní, odporný zvratek ze kterého stačilo vidět kousky a vyzvracel jsem Poslední večeři, chápete protože je to jako přirovnání, představte si vedle prkno šukající s ohyzdným prasovředem a kočku přejetou autem, bo jako to bylo až tekhle nechutné, vidite, je ze mě rázem Yntelechtuální umělec.

Rock of Ages (2012)

Da fak wos dat ??? 1 hvězda za výborný soundtrack, audio-vizuálně vymrdaný, zprzněný znásilněný zvratek, který dělá s vkusné výborné muziky se srdcem i duší, buzikál plný idiotů hrajících nevkusné transvestitní trosky.

Paranômaru akutibiti Dai-2-shou: Tokyo Night (2010) odpad!

Ty fole to jsem se lekl, takové Nádory místo xichtu, a veřejně to publikovat, nejděsivější horor na světě a to jen díky NEhercům. A mimo to nechápu co kdo čekal, plagiátorské pedofilní mikro péra, nikdy horror ani pohádky, natož něco opravdu filozofického, neuměli, neumí, a nebudou nikdy, teda jedině po třetí atomovce nebo druhé fučiminačiči.

Zátoka (2009)

O tom že jsou zakrslé pedofilní mrdky rakovinou světa, a když všem necpou smradlavý zvratek jménem sushit nebo 6 leté hermafrodity se silikony, jen tak vyloví víc ryb než desetkrát větší Čajna, výbuch jaderné elektrárny, tsunami, dvě atomovky a plamenomety byli málo tak co asi zmůžete s dokumentem ? Rozkostičkované mikro šulini budou tam kde byli, lidi půjdou rána do práce a odpoledne hledat někoho s kým usnout a vše bude ve stejné prdeli jako předtím, než vše dojde do nejhoršího scénáře a potom už bude pozdě, tak aspoň že Nagasaki vyrábí krásné Shitzu rice rockets.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Hlavní hvězda seriálu je zteplalý auťák a tři škaredí tragédi a jedna opuchlá tupá ficka, chytré je to pouze protože postavy používají spisovné slova pro banální pičoviny, jako ''tvé tělo je nekompatibilní k mému'' a samozřejmě Ftípky pro geek freaky ''hrozně rád čtu, nejčastěji komixy'' Jo ha ha ale jinak tuctový sitcom, ale občas je to vtipné jenže fakt ne nějak moc.

Kill Bill (2003)

Už vím co znamená guilty pleasure. Sic přehnaný, mnohdy vším pohrdávající ale perfektně zahraný, ozvučený masakr, ve kterém pomocí bambusáckého párátka vydechne naposledy víc mikro šulinů než ve Fukišimě, taky jsem byl rád že Harakiro Nagasakihiroshimafuchipichu a ostatní křížovky místo jmén konečně objevily v čem skutečně vynikají a včem by měli pokračovat místo pedofilních čmáranic, totiž být dokonalým materiálem pro jatka. Já dávam 4,501 hvězdy.

Nenávist (2002) odpad!

Nevýslovný horor ! Koukat na to. Pursuer řekl vše za mě, takže snad už jen dodám že, opravdu děsivý film co si zaslouží být v červených číslech, pokud jste tedy nevkusný weeaboo zoufalec, to se i pokadíte do plínek. Všichni ostatní si můžou pustit libovolné čurákovaní, nebo se podívat třeba na Pitva slečny neznámé 2017, protože to je horor s herci, a ne vkus kurvícími neumětěli kteří musí udávat velikost penisů v milimetrech aby mohli mít dvojciferné čísla.

Kancl (2001) (seriál)

Džervajzova životní role ve které uplatnil všechno co se po celou svou komediální kariéru naučil, seKundují mu v tom kostra s blonďatou čubřinou, Hobit Freeman, polotučná recepční a jakýs takýs styl humoru, který opravdu není pro všechny, oproti mnohem zábavnější a stokrát lépe obsazené US verzi ale aspoň věděli kdy je téma vyčerpané a nenastavovali to kýčovitou telenovelou, čili solidní trojec.

Taxi, taxi (2000)

Super pežot, rybinou smrdící shitsubishi a nějakej šašek co si polepil kraksnu aby udělal dojem na holky.