Umučení Krista (2004)

Ježíš Kristus mi je úplně ukradený, ale film je dobrý. Gibson zvládl režiji dobře a herci taky odvedli skvělou práci.

Odstřelovač (1998) odpad!

Kravina, ani sem to nedokoukal.

Spalovač mrtvol (1968)

Hrušinský zahrál tuhle roli tak věrohodně, že sem přestal pochybovat o jeho hereckých schopnostech. Po KLADIVU NA ČARODĚJNICE druhý nejlepší film České kinematografie.

To (1990) (TV film)

Škoda, že Tim Curry nedostal víc prostoru. Jinak první hodina a půl je fajn, pak to jde do kopru. Proto taky dávám ty tři hvězdičký za první polovinu. Pak už to postupně strácelo atmosféru.

Pátek třináctého 8 (1989)

Nejhojší díl. Vraždy nejsou zábavné a Jason se padezřele rychle přemistuje. Např: jeden z hlavních hrdinů leze po žebříku a Jason stoji a čumí, jakmile je hlavní hrdina na střeše ejhle Jason je tam taky. Scénář je jedna černá díra a herecké výkony taky. Nepochopím jak takový kult mohli dát na starost TV režisérovi.

Propad do temnot (2003)

Blbost a děravý scénář. Je to jenom dalsí tuctový horor který nenažene ani trochu strachu.

Mistr loutkář (1989)

Splnilo to moje očekávaní. Spíše sem se bavil než bál. Ale chtělo to víc vražd a víc loutek.

Ledová planeta (2004)

POZOR TENHLE KOMENTÁŘ MÁ HODNĚ SPOJLERŮ. Měl sem chut na nákou sračku protože sem měl nakoukáno dost NEsraček. Tak sem si koupil film Ledová planeta. Střich je zmatenější než u Seagalových filmů z poslední doby. Zvukaři? To sem se málem posral smíchy, místo toho, aby rvačky ozvučnili sem slyšel hudbu, která se sem vůbec nehodí. Pak sem se nasmál u scény kdy Lundgren sedí v kabině pilota naké vasmírné lodi a vypustí do vesmíru jednoho a půl zloducha. Ano říkám půl protože ten jeden se držel o dveře aby neviletěl a ktomu hrála ta strašná hudba no samozřejmě že mu pomohl jiný zloduch tak se z toho dostal. A navrch ještě nemusí Lundgren nosit na Antarktidě čepici, k čemu taky on přežije všechno ikdyž je večer -50 stupnů. Jo a abych nezapoměl padouši sestřelí helikoptéru která jak se rozletí tak ve vzduchu náhle zmizí. Tak dávám tři hvězdičky zato že sem se nasmál jak nikdy, takže to splnilo účel. Ale jinak na piču.