• Krátkometrážní

Smrtelné zlo 2 (1987)

Další z legendárních kultů. Bruce Campbell je klasik s tou motorovkou místo ruky a upilovanou brokovnicí na zádech a co hlahně je to spasitel, který dokázal překonat zlo a to se cení.

Skála (1996)

"Vítejte ve Skále" Po vizuální a akční stránce je Bay nedostižný. Tento film je mrda, co si budem povídat. No Ed Harris je klasa a o Seanu Connerym ani nemluvě. Nejlepší Bayův film. Hudba smísená se střihem je lahoda pro oko a ucho. Nešel jsem ta sice něké ty chybky, ale v pořádku. Bay je na takovýhle věci šílenec (přidal například celou honičku městem jen, aby tam prostě byla a měl trochu více explozí) a za to ho zbožňuju. - "Hej chlape, právě sis zrušil Ferrari." - "Nebylo mý, ale tohle je."

Kráska v nesnázích (2006)

Celkem podařený film, jen některé postavy měli uměle narvané charaktery, což bylo trochu příliž, ale co.

Jerry Maguire (1996)

No celkem zajímavý film a jednu hvězdu přidávám i díky Cuba Goodingovi Jr. Dá se na to podívat.

Bourneovo ultimátum (2007)

Nečekal jsem, že překoná Bourne Supramacy. Jak je vidět spletl jsem se. Akce našláplá od začátku do konce, dech beroucí akční scény. A to vše pod taktovkou Paula Greengrasse. Nejlepší akční film poslední doby, který jsem viděl. Prostě a jednoduše LUXUSKA. P.S. Na konci při písni Mobyho jsem zůstal přikovaný do křesla a z údivu nad skvělím filmem jsem skoro ani nemhl dýchat.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Jedna z nejlepčích teenagerovkých komedií, prostě taková klasika bez které to nejde. Je zde plno nezapomenutelných hlášek a otec, který je naprostý klasik mezi všemi, ale abych nezapomněl na Joeyho, který je geniální nadutec ať už předvádí spodní prádlo nebo plavky. Ještě k tomuto úžasný soundtrack.

Mužská záležitost (2003)

No jo, prostě standardní děj tuctové romantické komedie, která nění vtipná, jen občas nějaký trapas. Co je hlavní, že chlapy drží při sobě a chápou své problémy.

Prostě sexy (2002)

Jednu * dávám je a pouze proto, že sem se u toho párkrát i zasmál, ale jinak je to peklo.

Konec světa (1999)

Uplně bych tento film nezatratil. Gabriel Byrne zase klasický. No a Arnold je Arnold, co byste čekali, je všemocný a dokáže překazit plány i samotnému Pánu temnot.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Celkem vtipná akční komedie. Mezi hlavní dvojcí to jiskří, což celý film jen zpestřuje.