• Krátkometrážní

Divočáci (2007)

Zase trochu lepší komedie poslední doby, sice trochu ztrácí na eleganci v druhé polovině, ale to nevadí , protože sem si to vynahradil na začátku, kde sem smíchy málem udusil. No a Peter Fonda na konci jako osvícený muž, který zachraňuje celou situaci, mě dostal (sice malinký klišé ;-), ale nu což je to Peter Fonda v motkářských hadrech).

Miami Vice (2006)

Prostě tenhle film miluju. Mannem točené scény přímo z boje zbožňuju. A co říct na Jamieho a.k.a. Ricarda a Colina a.k.a. Sonnyho, no asi nic, jen to, že jsou sqělí.

Vánoční prázdniny (1989)

Na tenhle film bych mohl koukat státe a stále. Některé gagy mě prostě nepřestanou bavit.

Death Race 2000 (1975)

Holky a auta. Je to prostě kult. A hlavně tento film inspiroval hru Carmaggedon a to už je sám o sobě kult. A některý hlášky jsou k nezapomenutí.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

No no, už to vypadalo na celkem zajímavý a pružný film, ale celé se to zvrhlo u konečného osvobozování padoucha. Jo a ktomu startu letadla není co dodat.

Mladí muži za pultem (1994)

Pohodovej filmeček od Kevina Smithe, dva typové kecaj o různej blbostech (např. jestli byli dělníci na hvězdě smrti ve Star Wars). No a Jay a mlčenlivej Bob, naprostej kult.

Napoleon Dynamit (2004)

Jon Heder hraje nejdemntnější postavu jakou jsem viděl. Největší klasika. Pedro si oholil hlavu, protože mu bylo vedro.

Smrtící atrakce (1988)

No jo, Winona a Chris ještě moc neznámí v tomto kultovním snímku. Prostě klasa.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

No jo, Bruce zase nezklamal, i když některé ty bondovské scény (stíhačka, ...) byly celkem přehnané, zůstává to celistvé a nestrácí náboj.