• Krátkometrážní

Můj život idiota (2007)

Je to takový zvláštní film, který mě ze začátku vůbec nebavil, ale postupem času jsem se začal do něho dostávat a začínál mě víc a víc zajímat, jak to celé dopadně, co ještě ten idiot může zvorat víc apod. Nakonec mě to velmi mile překvapilo a překvapení přišlo i s výkonem S. W. Scotta.

Piráti (2005)

Prostě Ačkový porno, který obsahuje děj a speciální efekty. Ty hlášky tam jsou taky celkem nabitý, takže se u toho i člověk zasměje. Herečky jsou také obstojné.

Pan tělocvikář (2007)

Hej Gillespie, dej si trestný kolo!!! Dost ubohá a nevtipná komedie, jediné co stojí za zmínku je Billy Bob jak tělocvikářská klasika a za něho taky ty hvězdy.

Těsně vedle (2007)

Někomu to nemusí sedět, ale já se zase pořádně zasmál. Sice ke konci trochu strácí šťávu a sklouzává do trapnosti, ale poslední minuta to vrátí zpět. Taková šílenost s kráskou jménem Michelle Monaghan. P.S. Ta manželka byla naprosto šílená, já bych jí asi zabil.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Chybí tam ta Singrova režie, ale je tam Ratnerův akční styl bez zbytečného přemýšlení, což mi až tak nevadí. Jediné co mi tam přišlo tak trochu divné bylo to, že zemřel Scott a pak Xavier a v podstatě jsem si toho ani nijak nevšiml a to je právě to, že tam chybí to přemýšlení, ale akčně odvedeno na výbornou. Logan je opět klasika Storm si zkrátila vlasy hodila trochu přeliv, což jí seklo. Závěrečných několik minut dodává filmu to co mu po celou dobu chybělo a tím ho v mých očích zvedá minimálně o hvězdu.

X-Men 2 (2003)

Znatelně lepší než jednička, trochu více akce, trochu více odhalení různých schopností nových i stávajících mutantů a stále stejně skvělá režie.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Už to není co to bývalo, trochu míň tamtoho a trochu víc oného. Ale jinak, že úctyhodné zakončení (doufejme) série. Hlášky jsou, rusáci nahradili nácky. Efekty celkem ok a nijak nepřemrštěny, ale ty mimozemšťani?!? No tak dejme tomu.

X-Men (2000)

Zapojení do světa mutantů a trochu toho seznámení s Loganem a dalšími muži X. Není v tom co bych si od toho představoval, ale triky a režie na výbornou.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Třetí pokračování úspěšného snímku překonalo svého staršího bratříčka, ale na první díl to zdaleka nemá. Postrádá to tu grácii a šarm. Je to výborná podívaná i zábavná a dobře spracovaná, herci opět na výbornou, ale už to není ono.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Ty štoly su tu tak spletité, že jak se mi někdo zamóce, tak už se mi nevymóce. Tím jsem jen chtěl naznačit, že film je příliš roztříštěný a zbytečně komplikovaný. Jinak je to režisérsky odvedeno na výbornou a hvězdně je to nabito jěště více než první díl, ale tohle vše nespraví přemrštěnost děje.