• Mysteriózní

Mory Vratislavi (2018)

Tak trochu kríženec Sedem a Ctihodného občana, ale fantasticky natočený. Niet tomu čo vytknúť. Poliaci veľmi príjemne prekvapili po všetkých stránkach.

Najväčší víťaz (2018) (pořad)

Aspoň to má náznak pozitívnej myšlienky. Bohužiaľ, je to štylizované ako reality šou, a tak musia vznikať konflikty... Stále je to však v porovnaní s kadejakými farmami aspoň o tom, že tí ľudia chcú spraviť niečo pre seba a nie sú to úplní vypatlanci z asociálnych kruhov.

Nebezpečná laskavost (2018)

Príliš odľahčená variácia na Gone girl, ktorej zvraty ma nechali pomerne chladným. Ale odsýpalo to aj vďaka dobre zvolenej ústrednej ženskej dvojici svižne.

SuperStar 2018 (2018) (pořad)

SuperStar upadá do čoraz väčších sračiek. Zaujímalo by ma, či to má scenár, ktorý núti to obskúrne porotcovské kvarteto, aby sa správali ako totálni vulgárni vypatlanci alebo sú to skutočne takí burani. Kastingy už inak nemajú čo ponúknuť, je to nuda a nič zaujímavé na tom nevidím. Oproti tomuto je Česko-Slovensko má talent vrchol intelektuálnej zábavy. Som ochotný dať tomu ešte šancu vo finále, ak sa tam objavia dobrí, sympatickí speváci, dám jednu hviezdičku, inak to bude nemilosrdný odpad.

Susedia - Sťahovanie (2018) (epizoda)

Zatiaľ slabšie ako predchádzajúce série, ale pozerateľné.

Tiché místo (2018)

Keby sa postavy nezačali v druhej polovici správať hlúpo a nelogicky, keby zostali príšerky zahalené istým tajomnom, bol by to nadpriemerný horor, bohužiaľ, len čo sa tí votrelcopredátori ukázali v celej svojej kráse, film stratil počiatočné čaro.

Vadí nevadí (2018)

Tínedžerská kravinka s jednoduchým scenárom a nulovými zvratmi. Horor pre -násťročné americké publikum s miestami smiešnymi hereckými kreáciami, najmä, keď sa k slovu dostáva "hra".

Veľký balík (2018) (pořad)

Súťažiaceho to baviť môže, ale prečo by sa mal na to pozerať niekto v TV? Už primitívnejšie pravidlá tomu dať nemohli. A Forgáč vlastne nemá čo moderovať, lebo tu naozaj nie je o čom.

Vlci (2018) (seriál)

Kedy naši tvorcovia pochopia, že ak má niečo zaujať, musí to mať dynamický dej? Ďalší seriál, ktorý doplatil na uťahanosť, niekoľko zbytočných vedľajších línií. Nahustiť to do 10 - 15 častí a mohlo to byť solídne dielo. Takto zostal najväčším pozitívom výborný Krúpa a celkom fajn rozuzlenie.

Výlet (2018) (studentský film)

Pekne natočené, ale príbeh neobstojí. Logika kríva, jednotlivé scény akoby na seba ani poriadne nenadväzovali. Zhruba v polovici, keď sa má rozohrať napínavý príbeh, prichádza chaotické vrstvenie scén. Záver tiež sklamanie.