• Fantasy

Arrow - Schizma (2016) (epizoda)

Lepší než minulá epizoda, přesto to ale nebylo dobré. Boj Darhka a Olivera na ulici byl příšerný. A připadá mi, že Felicity udělala víc než Oliver, což se mi samozřejmě nelíbí. Epizodu naštěstí výrazně zlepšily poslední scény. Tato epizoda je taková průměrná pro 4. sérii. 66%

Arrow - Ve vlnách povodně (2016) (epizoda)

Strašné, opravdu příšerné! Felicity a její rodinné drama je velmi otravné, bojové scény velmi nepodařené. Já k této epizodě opravdu nemám slov, pro mě nejhorší epizoda celé 4. série 48 %

Arrow - Za minutu dvanáct (2016) (epizoda)

Epizoda celkově nebyla špatná, až na posledních 7 minut. Zemřela totiž Laurel. Je to má oblíbená postava a jako Black Canary neměla umřít! Kromě Olivera a Roye je to jediná postava z komiksu. To měla radši umřít Felicity, Thea, nebo kdokoli jiný, ale Laurel?! Bylo to velmi smutné a emotivni. Navíc Laurelina poslední slova byla o Felicity. Ježiši! Její smrt byla jen prostředkem k tomu, aby se Arrow více věnoval dramatu mezi Oliverem a Felicity. To je opravdu katastrofální rozhodnutí autorů seriálu! Rozhodně to dost potáhne dolů mé celkové hodnocení 4. série. Mimo jiné mě v této epizodě naštval John, také má na její smrti své zásluhy. 52%

Arrow - Kolizní kurz (2018) (epizoda)

Tento díl je celkem dobrý, ale je výplňový. Tým Dinah mě štve čím dál víc a myslím, že tím, že hackli Johnův čip zašli příliš daleko. A ten konec? Wow. Škoda, že se neobjevil hlavní záporák Ricardo Diaz, myslím, že už má nejvyšší čas. Argumenty obou týmů byly dobré, ale souboj mezi nimi se mi už tak nelíbil. Hodnotím 75%

Arrow - Padneme (2018) (epizoda)

Tato epizoda byla moc dobrá.Líbilo se mi, jak Felicity mluvila s Williamem o Oliverovi. Rozhodně v této epizodě nechybělo napětí. Štve mě, že se druhý tým tváří pořád tak ublíženě, nemusí se pořád litovat, že byli sledováni Oliverem. Ale je bezva, že jsou týmy oddělené. Co se týká Vince, moc mu nevěřím, myslím, že je stále s Caydenem. Celkově hodnotím 89%.

Arrow - Nepřekonatelné rozdíly (2017) (epizoda)

Tato epizoda se mi velmi líbila. Konečně Rene, Dinah a Curtis odešli z týmu. Svatba Olivera a Felicity byla obsažena asi ve třetině celé epizody, což se mi zdá hodně. Bezvadný byl konec epizody, kde jsme mohli vidět všechny hlavní záporáky. Hodnotím 87%.

Arrow - Rozděleni (2018) (epizoda)

Podle mě je to rozhodně velmi dobrá epizoda . Potěšilo mě, že se tým rozdělil. Čekal jsem sice, že se vrátí Roy, ale třeba v dalších dílech. Rozhodně se mi líbila bitva s Caydenovým týmem. A něco mi říká, že když se v této epizodě objevil Bertinelli, mohla by se objevit Huntress. Co se týká postav, Dinah je mi čím dál tím víc méně sympatická. Akční scény byly v této epizodě opravdu parádní. Hodnotím čtyřmi hvězdami a 87% .

Flash - Atomový muž (2015) (epizoda)

Hodnotím pěti hvězdičkami, akce jsme se dočkali ale až na konci. Líbí se mi, že je otevřený konec a doufám, že Firestorma ještě někdy uvidíme. Procentuálně hodnotím 93 %.

Flash - Samotář (2014) (epizoda)

Hodnotím slabšími pěti hvězdičkami. Pro mě zatím nejlepší epizoda, protože jsem si oblíbil Leonarda Snarta. Taky bylo super, že v této epizoda byla Felicity. Procentuálně hodnotím 90 %.

Flash - Město hrdinů (2014) (epizoda)

Parádní úvodní epizoda. Hned jsem si oblíbil Barryho, Cisca i Caitlin. Šokující byl konec, kdy jsme zjistili, že Wells není ochrnutý. Za mě 5 hvězdiček. Procentuálně hodnotím 91 %.