Lék na život (2016)

Dvou a půl hodinový film, který tedy musím uznat, že začátek měl celkem slibný, ale pak šlo všechno do kopru. Osobně jsem doufala, že budu svědkem pořádné lobotomie, ale k mému zklamáni se ani to nekonalo. Místo toho se to začalo hezky pomalu a ponuře srát do sci-fi žánru, který to pohnojil víc, než bylo třeba. Takže pokud nejste hodně psychicky labilní a nechcete se smát starým a sešlím zadkům, tak tento film opravdu nedoporučuji.

Pád do tmy (2005)

Parta jéčivek touží po nějakém tom adrenalinu a odreagování po tom, co si jedna z nich prošla rodinnou tragédií. Osudným pro ně bylo to, že jim nestačilo si pouze sednout v lovecké chatě a popíjet pivko....nene. Ony potřebovaly větší odvaz a tak se vydaly do naprosto neprozkoumané části jeskyně, ve které ještě nikdo nikdy nebyl. Alespoň takhle si to jéčivky malovaly. Co za překvápko to pro ně bylo, když ovšem zjistily, že v jeskyni už předtím někdo byl, ale už nevylezl. Navíc je tato jeskyně obydlená bílými, naprosto slepými a nechutně slizkými příšerkami, které ti sem tam naservírují nějaký ten jumpscare, ovšem přesně ve chvíli, kdy to opravdu čekáš. Snaha o nové prostředí se cení, ale co musím vytknout je opravdu, ale opravdu velké plýtvání s kečupem a občas i majonézou, která jeskynnímu emzákovi odkapává z tlamičky. Uznávám, že do jeskyně šly mladé dámy jako ustrašené děti, ale postupem se z nich staly neohrožené Lary Croft, které to tam vše kosily. Film neurazí, ale ani nenadchne. Průměr.

Bez věcí nad věcí (2018)

Ačkoli mě ta němčina tahala za uši, tak mi tento film stál za to. Dosti originální děj, prokládaný humorem a sympatičtí herci. Němci vážně umí překavpit. Za mě velice dobrá podívaná.

After: Polibek (2019)

Tohle byl opravdový průser. Hlavní hrdinka filmu je nesympatická, naivní a ufňukaná kráva. Tento film je vlastně jen odlehčená verze padesáti odstínu pro třináctileté holky, které doufají v podobný osud. Film je nudný a nemá vůbec co nabídnout.

Smrt ve tmě (2016)

Tohle jsem si opravdu vychutnala. Film servíruje jednu akci za druhou a nenechá vás ani na chvíli oddychnout. Slepý veterán je od pohledu jasný perverzák, a tak není težké vybrat si komu ve filmu fandit.