• Krátkometrážní

Spectre (2015)

Nejúnavnější a nejdelší Bondovka.

Prezident Blaník (2018)

Jednou jsem četla, že je to něco jako ,,Kameňák pro Pražáky" .... Což v podstatě dost odpovídá, sem tam se člověk zasměje, pohodvý satirický film, nicméně si nemyslím, že to musel být celovečerní film. Myslím, že daleko lépe by fungovalo to rozdělit do seriálu. Každopádně, sem tam jsem se zasmála, 40%.

Sezn@mka (2016)

Zoufalý, trapný lidi, dělají zoufalý trapný vtipy.

Bloomington (2010)

Začátek hodně bizardní... postupem děje se film trochu zlepší. Ale i tak je to vlastně dost špatný film.

Below Her Mouth (2016)

Příběhově teda spíš nic, než moc. Klišé střídá klišé. Je to tak stereotypní až to bolí.

Molly Maxwellová (2013)

Čekala jsem něco víc, ono stylizovaný je to fajn, ale nějak jsem tomu příběhu nevěřila, nebylo to přesvědčivé. Místy dost trapné, až nepříjemně trapné. Je z toho hodně cítit, že je to nezávislý film, hlavně pojetí celkově kamery a scénáře.

Forever My Girl (2018)

Klišé, klišé, klišé a pak zase klišé. Malá sedmi léta holčička Billy, co pobrala všechnu moudrost světa dospělých svou miloučkou povahou sbližuje své dva rodiče zpátky k sobě a na kytaru hraje perfektně hned jak ji vezme do ruky. Její otec, velice slavný country muzikant (ve filmu je jeho sláva vyobrazena takřka jako třeba u Eda Sheerana, což buďme upřímní.... Coutrey není tak oblíbený hudební žánr...). Žije osamocený život a snaží se unést tíhu slávy. Na začátku se jeví jako sukničkář. Nicméně každý den, po dobu osmi let, poslouchá hlasovou zprávu od své bývalé snoubenky Joise (matka Billy), která se mu snaží sdělit něco velice důležitého, vyznává mu lásku, a prosí ho, aby se ozval, což pochopitelně neudělá. Když se mu jednoho dne rozbije onen velice starý telefon. Uvědomuje si ještě víc, kolik pro něj zpráva a především Joise znamená. (což působí hrozně hloupě) V ten den se taky ve zprávách dozví, je jeho přítel z rodného města zemřel, vydává se tedy zpět domů. Zde se opět shledá s Joise, kterou před tím opustil v den jejich svatby. Poté zjistí, že má dceru, právě zmiňovanou Billy, všichni se sblíží. On si začne uvědomovat, co všechno mohl mít, kdyby ji tenkrát neopustil. Vše si odůvodňuje smrtí své matky a tím pádem strachu ze ztráty dalších blízkých lidí. Budiž mu tedy odpuštěno... Ach Joise, ty sentimentální Joise... Je to zkrátka absurdní a nedůvěryhodné klišé. Vlastně to není ani moc romantický, spíš hloupý. A jestli bych doporučila tenhle film? Pokud chcete vidět film, který prostě nemůžete brát vážně, (což nedává moc smysl, ale je to sranda) film, který je naivní, kýčovitý, sem tam trapný, tak ano. Dobře se pobavíte. Nicméně , že bych na to šla třeba do kina, to se neumím představit. Tu jednu hvězdu dávám, z jednoho důvodu. Ačkoliv je film hrozně umělý a nevěřím tomu příběhu. Ty jejich kytary prostě zněly dobře. Jednoduše řečeno, tenhle film se nepovedl. 30%

After: Polibek (2019)

Zbytečně dlouhý děj, zápletka a její vyvrcholení se dostaví až v posledních 5 minutách filmu. Snímek v podstatě není o ničem. ,,Vzornou studentku" Tessu jsme ve škole zahlídli sotva dvakrát. Z filmu jsme si neodnesla absolutně nic. Knižní předloze to v podstatě neodpovídá, charakteristické rysy postav také ne! Příběh zaujme možná tak 13. leté holky, s levis tričkem zastrčeným do kalhot a star-bucks kelimkem v ruce. Vřele nedoporučuji!