Love, Death & Robots - Dobrý lov (2019) (epizoda)

Patrně nejlepší díl celé série. Pro milovníky sci-fi, steampunku, Číny nebo nějakých těch legend... Dobrý bože, nevěřil bych, že se dá za tak krátkou chvilku sdělit tolik. CELOVEČERÁK !!! PROOOSÍÍÍM !!! NĚJAK !!! JAKKOLIV !!! 5*

Love, Death & Robots - Obleky (2019) (epizoda)

Parádní řežba tak trochu jinak. Dobíjení obleků připomíná Matrix - Revolutions. Super nářez.

Love, Death & Robots - Noc mini mrtvých (2022) (epizoda)

Tak tohle mohlo být klidně dvakrát delší. Velmi komické vyobrazení apokalypsy nemrtvých se spoustou popkulturních odkazů. Jasných 5* ... ... OK, shlédnul jsem to ještě jednou. PARÁDNÍ ÚLET!!!

Love, Death & Robots - Tep toho stvoření (2022) (epizoda)

Už jsem si myslel, že třetí série nebude mít žádný divnodíl. A hle, má. Mně ale může tahle pseudofilosofie políbit řiť. Vypadá to vlastně jako kombinace gympláka a LSD. Vizuál hezký, jenže tím to končí. První díl byl cynický, druhý šel až na dřeň, ovšem tenhle nepředal NIC. 2*

Love, Death & Robots - Děsivá výprava (2022) (epizoda)

Oukej, tohle je pecka. Díl je delší než běžně a konstrukce příběhu je geniální. Od začátku do konce - potenciál využitej do mrtě. 5*

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Rodinná zhovadělost, která rozjela etapu obdobných sci-fi sr..ček, k..rvících jeden z nejlepších žánrů. 1* ze soucitu.

Blízká setkání třetího druhu (1977) odpad!

První krok Spieberga a člověk by ho za to nejradši srazil k zemi šutrem. Na vlastní oči uvidíte hnusný zelený mozky z US army, který naprosto bez obalu ve filmu m..daj občanský práva do p..dele. Mimoni mezitím lítaj, dělaj bordel a unášej lidi, z čehož film nevyvozuje důsledky a naopak se tváří, jako by to bylo do h..jzlu dobře. Jako bysme všichni nadrženě čekali na to, až se oběvjej mimoni a budou všude bez důvodu dělat bordel a lízt nám do hlav. Nechápu... A když už to ufo přistane, na což si čert ví proč svítí víc než jaderná elektrárna, vrátěj lidi a nikdo se neptá PROČ je unášeli. Všichni maj huby na zemi a milí vojáčci, který uměj tak dobře střílet dřív než mířej nechaj najednou zbraně skloněný. Film položí spoustu otázek, ukáže spoustu hovadin a naočkuje prostoduché spoustou efektů. Za nic jinýho se tu očividně hodnocení nedává, že???