Příbuzenstvo Ameriky (2003)

Vynikající parodie na americké balíky a jejich nekonečnou debilitu. Chvílemi dosti přehnaná, i když ne tím americkým způsobem. Na youtube je ke shlédnutí pod názvem - příbuzenstvo z ameriky. 4*

Bomber (1982)

Nemůžu si pomoct, musím změnit hodnocení na plnou palbu. Jasně, asi jde objektivně o průměrný film, soundtrack může člověku pěkně vadit, protože - "Fantasyyy!! Fantasyyy!!!" ... Ale pro mě je to prostě film, ke kterému se vracím. Dodnes ho mám na originálce, díky čemuž jsem měl možnost porovnat dabing s původním zněním. Osobně mám radši dabing, ovšem o tom nechci psát. Bud Spencer je super a jak někdo psal - dost se usmívá. Jerry Calà mně na zabití napřišel. Je to dobře ustřelenej pošuk. Ta ženská co hraje jeho sestru je taky skvěle praštěná. Pak ta boxerská parta v posilovně - Týpek s knírem, jeden Silos, borec z Nasa a ten prťous. Žijí dohromady jako rodina a všechno dělají spolu. Díky tomu má film i navzdory žánru jistou rodinnou atmosféru... ... Jasně, příběh kulhá možná i na všechny tři nohy. Hlavně ten základní. Bomberovi zlomili zápěstí a tomu klučinovi taky? Jak originální. Chtěli ho na svoji stranu, podplatili ho a ačkoliv z něho chtěli boxera, udělali z něho výběrčího u Kruppa? Proč, sakra? Vlastně jen kvůli zápletce... Jenže je to film, ke kterému se vracím. Jasně, většinu znám z paměti. Ale příště se na něj mrknu znova. 5*

Partička (2011) (pořad)

Hodně slabý odvar původní slovenské Partičky. Michal Suchánek a Richard Genzer jsou vtipné duo už spoustu let, takže o nich nepochybuji. Pořád dokážou skvěle pobavit, jak dokázali asi nejvíc, když hostovali ve slovenské Partičce. Oproti nim Igor Chmela není vtipnej vůbec a je tam jen do počtu, zatímco Ondřej Sokol s tím svým falešným ksichtem a vtipností za každou cenu s výrazem křesťanskýho blbečka, je spíš na blití. Hosty nemá cenu zmiňovat. Až na pár světlých výjimečných výjimek není o co stát. Dávám dosti nadhodnocené 2*

10 000 př. n. l. (2008) odpad!

Tady je někdo viditelnej blbec: Šavlozubí tygři a mamuti před 10 tisíci let? ? ? ? ? ? ODPAD!

Top Gear: Apokalypsa (2010)

Top gear který by připomínal Šíleného Maxe, Rallye smrti, Carmageddon a post apokalyptické filmy? TENHLE ! Rozhodnopádně TENHLE ! ... Což je divné, protože oni tyhle filmy ale vůbec neviděli... Jeremy Clarkson se nemohl účastnit, protože prostě umřel. Takže vás nemusí mrzet, že tam nebyl. :-D :-D Navíc se v dalším speciálu vrátí. Takže navzdory jeho absenci nejde dát míň...

Poslední rozloučení s Karlem Gottem (2019) (pořad) odpad!

2 hodiny keců mezi křesťanskou špínou? A jakto že ho za dvě hodiny NIKDO nesvatořečil, sakra? A co letiště, záchody a nádraží Karla Gotta??? Jo a taky ho chci na trenkách, prostě Gott všude. :-) ... Jinak ke snímku samotnému: Svižnost chybí, většina těch debilů na pohřbu se chová, jako by potřebovali vystrojit vlastní funus a po půl hodině budete závidět Gottovi, že to má za sebou a nemusí to sledovat sám... Ano vím, že to byl nejlepší zpěvák a největší česká ikona známá ve světě, stejně jako vím, že ve vyhledávači Google převzal Gott vedení nad Donaldem co dělá Trumpoty. Ale tenhle pohřeb byla urážka. Kýč a sračka. ODPAD !!! Proč? Sám bych takovej hnus za pohřeb NIKDY nechtěl.

Spi, holčičko, spi (2007) (TV film) odpad!

Je to zlo. Je to zlo. Je to zlý, zlý zlo. Takový to opravdu zlý. Ne to Marvelovský, ale takový, co člověka sere. A dítě řvoucí dýl než 5 minut? To je KUREVSKÝ zlo. A tady je film poskládanej většinou z dětskýho řevu. Z 83 minut ho slyšíte - no zdá se, že tak 40 minut určitě. A to ostatní je jen kopa sraček, která nic nesdělí a nikam vlastně nevede. Huš litl bejby, to určitě, sakra... ODPAD

Prototyp (1992)

Jeden ze staré školy. Cyberpunkové scífko s temnou atmosférou. Co vyčíst? Vzhledem k době výroby snad ani nic. 4*

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Závěr trilogie o "vyfakovaném" učiteli možná mohl být o fous lepší - přece jen, některé jeho pohnutky jsem nechápal a přišly mi nesmyslné - ale lehké zakulhání nakonec vlastně nevadí. Jedna scéna mi přišla trochu přehnaná a to je tak nějak vše, co se zde dá podle mého vyčíst. Třetí a poslední návrat třídy flinků a floutků ode mě dostane možná lehce podhodnocující 4*.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

"Co se mu to stalo?" "Dal jsem mu do kondomů chilli..." Je to jiný, ale je to pecka. Další skvělá letní komedie, která mě moc moc pobavila. Další zasloužená plná palba pro německý borce. :-)