• Romantický

Sufražetka (2015)

Film musi byt v prvom rade zabavny, nestaci zobrat namet na patminutovy dokument, napchat tam miliony, par znamych mien a ocakavat slavu a oskare.

Steve Jobs (2015)

Dalo sa to pozerat a je to skvele napisane, ale hodnotenie zrazam o hviezdicku lebo ani s pomocou fabulacie sa z vody neda uvarit nic. Jobsovi sa priznava status akehosi (nepochopeneho) genia. Aj ked pripustim, ze nieco vymyslel (iMac? obycajny farebny pocitac s obmedzenym operacnym systemom? iPod? dedikovany hudobny prehravac za neunosnu cenu? iPhone? neznasam telefony s dotykovym ovladanim. iPad? prerasteny dotykovy telefon pouzitelny iba na pasivnu, neefektivnu a casto nepohodlnu konzumaciu obsahu), tak keby to nebol on, bol by to niekto iny lebo technologia prave dozrela. Aj genialny pan Jobs si musel pockat dvadsat rokov na "normalny" osobny pocitac a ani nebol v tej dobe lacny.

BoJack Horseman (2014) (seriál)

Druha seria ubiehala trocha lepsie, ale prva sa snazila nieco povedat. Nie je to ziadny komedialny zazrak, ale kedze vsetko co som pozeral uz skoncilo, tak preco nie.

Spectre (2015)

Zaciatok super, ale potom nebavilo. 2.5*

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Videl som to asi pred mesiacom a nieco, iba prvu cast. Akozevtipne horory nemusim, ale toto bolo aj naozaj celkom vtipne, skratenie dalsich casti tomu asi pomoze. Podarene. Pilot sam o sebe 3.5*, vyhladovo 3*.

Dívčí kemp (2015)

Trochu cringe a kvalitna agitka. Ale niektore herecky si slahnute postavy dost uzivali a bavili ma.

Little Boy (2015)

Tlaci to na city, to snad bolo jasne uz z traileru. Iba som mal obavy ci to naozaj bude fungovat, ale bolo to nad ocakavania dobre. Naivne detsky pohlad - nema to nic spolocne s krestanstvom.

Love (2015) odpad!

Nastastie som to len tak popretacal. Radsej si pustite porno.