Ada (2021)

Najoriginálnejší za poslednú dobu čo som videl. natočene severskou krutosťou. hmmm, ale horor❌👺jedine tou myslienkou potencialnej existencie "toho" inak ako prevedenie vôbec.. velmi pomaly dej, to sa dalo čakať a preto by som to aj hodnotil dvoma ⭐️⭐️ ale ten originalny napad ide jedna hore✌️✅

Ad Astra (2019)

Nebolo to ničím zbastardčené ani pokazené, ale po dvojhodinovej vesmírnej dráme čakáte trochu viac ako hovňiačko. na breda pitta sa pozera v jeho dobrodružstve za hladaním svojho hrdinu - otca v celku fajn, ten pribeh bol funkčný. avšak ked nastala hodina pravdy, nastalo aj mierne sklamanie. nuž. aj take pribehys piše zivot. brutals jeseters

Americký zločin (2007)

tak ak sa niečo také skutočne stalo, a ono sa to stalo, tí všetci, čo sa toho zúčastnili, museli byť bud riadne nafetovaní, čo nepredpokladám, kedže tam boli aj malé deti a násťroční, alebo druhá možnosť, museli byť retardovaní, čo vo filme nijako neprezentovali, keďže sa pozeráme na pekných hercov s príčetným pohľadom. skutočnosť, ale mohla byť taká, že tí ľudia museli byť riadne mimo, pretože sa jedná aj o dosť psychologický film a niektoré činy postáv vo mne vzbudili hnev a nepochopenie. ten pribeh je šialený, nuž ale prevedenie na "5" nebolo, čo ma dosť štve.

Anything for Jackson (2020)

catchy vstup vas naladí na dej, to treba uznať. Aj sa to dobre zapletie, ale akoby ten nápad nevyvrcholil a zaniklo to v takom priemere. Nevyužity potencial, malo ľakačiek a nepochopeny zaver. skoda. ale stále DOBRY horor. ✌️

Apocalypto (2006)

Je to taký mixík jednoducheho ale skveleho pribehu, ktorý lapí za srce❤️, v ktorom jeden Iďo vie čo je zlé a spravooódliveé.

A Prayer Before Dawn (2017)

thajci a všeobecne východniari vedia natočiť riadne real sceny. všetko vlastne posobí až tak, že tam nehrajú herci, len kamera sa potuluje medzi väzňami a v stoke. má to ale aj hluché nudné scény, ktoré ma ospali. no bitky a akčné vsuvky ma prebudili a teda slušných 4 na mieste.

Avatar: The Way of Water (2022)

avatar dvojka je super. a dokonca aj tie tri Seklusy (to sú najlepšie hodinky) zbehli friško. ale film má dier ako kulečnikový stolík🎱, presne šesť, číslom 6. a keby som chcel napočítam viac. prvý, druhý až po šestku. šak si to kuknite. čo som ja? Videné v tridečku u sinemakše v obchodnom centre Optima, ktoré bolo otvorené 29. mája 2002. Optima odvtedy prešla viacerými rekonštrukciami a troma rozšíreniami, po ktorých celková prenajímateľná plocha dosiahla 53 300 m² čo ju radí na 6. miesto v rebríčku najväčších obchodných centier na Slovensku.

Až vyjde měsíc (2012)

mne tento Wes jednoducho nesedí. nemám rád nelogické dianie vo filmoch. príliš vymysleného sa stáva v jeho filmoch. Výnimkou je GrándHöttel Budapeszť, kde to na mňa pôsobilo výnimočne. ale TOTO??!! DAFAQ??!! obsahuje veľa "n" - nuda, nezáživné, nelogické, nevtipné, nepozerajte.. pritom všetci herci su super, mojimi favoritmi, mám ich veľmi rád ale TOTO??!! ..nie dakujem, Wes.

Bába z ledu (2017)

Baba z ľadu je jediné želiezko v ohni v tejto prijebanej rodine. Náš fliper by sa tak nevykupkal jak stara zuza v topľi. ponure, pochmurne a melodramatický dzig je na svete. a potom jak vyšla z dnuka sa chcela tuľkať a vaľušiť. hejtery su v riti, pochopili kto je kraľ.

Backcountry (2014)

Jeden z najzbytočnejších filmov, aký som kedy videl? WTF?!?! horor? ano bol to horor, lebo sa TAM NIč Nedialoooooooo. toľko namahy kvôli čomu?