Všechny moje lásky (2000)

Třicetiletý protivný chlap, co se chová jako malé mimino, fňuká, že ho žádná nechce. Well what a shock

Díra (2019)

Líbí se mi, jak je to divný, ale nebaví mě tam ty jejich startrekovský pindy.

1917 (2019)

12/10. A zítra jdu na Parazita. A to jen proto, že nechápu, jak tohle mohlo nedostat Oscara.

Králíček Jojo (2019)

Boží. Taika je prostě skvělej. Jediné, co mě trochu při pohledu na závěrečný cast seznam mrzelo bylo to, že takhle výborný český film k nám musí přijet natočit Novozélanďan.:D

Vykolejená (2015)

Amy Schumer sleduju nějakou dobu a i když je tenhle film totální sranec, u kterého se pomalu nedá ani žehlit, jedno musím přiznat - její sebevědomí bych opravdu chtěla mít.

Orel kontra žralok (2007)

Co se mi na tom líbí nejvíc je to, že ne, že ten film napsal a natočil Taika Waititi.. ale ten film JE Taika Waititi. Že je to jeho tvorba jde cítit až na půdu, a ten citelný rukopis já prostě žeru.

matka! (2017)

Podezřívám každého, kdo tomu dal méně než 4 hvězdy, že to akorát nepochopil. Jinak není možná. Vždyť je to naprosto geniální. Je mi upřímně líto Aronofského, že napíše a natočí takový skvost, ale lidi jsou na to příliš dumb. To aby člověk ztratil víru v lidstvo

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Kdysi dávno, v jedné vzdálené galaxii.. sedělo několik stovek fanoušků Star Wars v plných kinosálech u závěrečných titulků a v hlavách se jim honilo jediné - what the hell did I just watch?

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Po dvou minutách prvního dílu jsem byla jejich. Je to naprosto lahodně creepy.