Vesnice (2004)

Tak vetsinu postav z toho filmu bych docela rad polil benzinem a zapalil takle nesympaticky charaktery jsem dlouho nevidel. Jako plus vidim aspon to ze to melo spatny konec a znova vnimam ve filmu ze dogmaticke nabozenstvi (v tomto pripade modlidby k bohu a straseni nestvurami z lesa) vede k iracionalnim rozhodnutim ktery muzou stat nekoho zivot - podruhe bych se na film nepodival vaham mezi 1 a 2 *

Noční rvačka (2008) odpad!

No to zase byla blbost nejenze nikdo z boxeru ani hlavni hrdinka nedrzeli ani ruce nahore - zvlaste ona navic to vypadalo jako box na konzoli wii ze kdyz jeden dostane ranu do krytu ci spodek je vterinu paralizovanej a druhej zcela s odkrytym ksichtem do nej busi ale treba zcela iracionalne dava nejake spodky kdyz druhej ma odkrytou hlavu :-D kdyz opomenu ze tendle pribeh neni orginalni ani za mak tak je to fakt zbytecny film

Vrána 4: Pekelný kněz (2005) odpad!

Bud se tam modli indiani k vrane ci k bohu nebo satanise k satanovi nebo se tam vrazdi ale nudne sakra nudne .... hlavni hrdina ma porad nejake EMO reci navic je to v podstate od jednicky porad to same mozna i ty dialogy by sedeli na cas kdyby nekdo vzal audio a dal do jineho dilu vrany ... tedy nemuzu jinak

Voják (2006)

Tak tendle film uz sem videl nekolikrat ne teda konkretne tendle ale presne tudle zapletku honicku etc . v podstate takove Commando II . Cloveka nic neprekvapi mozna tak obcasny pokus o komedi. dale vim ze to neni film o boxu a hlavniho hrdinu hraje wrestler ale nechapu ze u tedlech filmu nikdo pri bitce ani nezvedne ruce

13: hra smrti (2006)

to jsou ukoly nechci toho prozrazovat moc ale rozplakat tri deti :-D :-D :-D :-D navic na me dychla nostalgie z hrani Manhunt, takze asi chapete ze to byly docela zabavne jatka

Fido (2006)

No takova rodina komedie kde jsou zombici ale na jednu stranu je to chvilema usmevne ne zabavne ale usmevne film dokoukat jde a chvilema ma i prvky satiry ovsem nic do hloubky je to zkratka rodina komedie

Pustina (2006)

no to byla blbost hlavne kdyz zaporak nalici pasti na medvedy vsude kolem domu a pak na ne pusti svoje psi (kteri se do pasti samozrejme zazracne nechyti) a pak kdyz utikaji tak se nechytnou ani oni a psi je nechyti :-D jinak klasickej stupidni teen-kill horor navic souboj na noze spratka z polepsovny a vojaka specialnich sil byl asi stejne dementni jako ty psi a pasti o kterych sem psal na zacatku

Evoluce (2001)

Takova koukatelna rodina komedie parkrat sem se pousmal ale je to moc infantilni na to aby me to bavilo nejak vic

Chodící mrtví (2009)

Hodne zajimavej zombie klon, otec policajt se nemuze smirit s unosem sveho syna a pak kdyz se znovu shledaji opravdu clovek nevi co se stane samozrejme je to spise jednodusi film ale zabavnej a atmosferickej

Zombi Holocaust (1980)

Tak chvilema docela zajimave ale jinak vicemene nuda cele je to takove strasne naivni a jednoduchy