El Dorado (1966)

Docela dobry western michany s komedii ... vyplati se na to podivat uz jenom kuli tem vtipnejm diaolgum

Smrtící nenávist 3 (2009)

Tak duchove vypadali daleko hur nez v jednice a lekacky taky uz nebyly nic extra ale presto koukatelne to bylo

Rváči (2009)

Pekne,pekne sice casto kdyz se mlatili tak machali tak nejak divne rukama jako par buziku ale kdyz se tomu pridali zvuky jak rana dunive dosedla a dynamicka hudba tak to slo :-) jinak pekny film o nenavisti mezi dvema skupinami a eskalaci nasili a dost to teda prehnali s happyendem :-) smrt sparte :-)

Poslední templář (2009) (TV film) odpad!

Nabozensky indiana Jones kdy Indy je takova potrhla kravka a s ni hleda poklad totalne neschopny silne verici agent FBI, film je naivni a vsechny postavy se chovaji neuveritelne stupidne a vedou mezi sebou jeste hloupejsi rozhovory coz teda koncem filmu uplne rozsekli neco tak neuveritelne stupidniho a kycoviteho se jen tak nevidi. Asi nechteli aby to nabozensky fanatici na celem svete odsoudili stejne jako Sifru mistra leonarda.

Resident Evil: Rozklad (2008)

Lepsi nez vsechny ostatni filmy RE dohromady, no na to ze sem nikdy animecka moc nemusel a todle opravdu ma grafiku jak z te stare hry tak rozhodne stoji za to videt

Yes Man (2008)

Neuveritelna a strasliva blbost ale presne za to davam 4* :-) a ma to neco do sebe diky lenosti nerikat porad na vsechno jen ne ... nicmene Jim Carrey az klasicky vse dotahne do absurdit coz je dost zabavna podivana

Appaloosa (2008)

Western akorat na to si ho pustit kdyz ma clovek naladu na tento zanr, jinak malo strelby a jedna devka kolem ktere se to tak nejak toci :-)

Brain Dead (2007)

Tak nejlepsi na tom byly nahotinky jinak takove zombie Cecko ktere neprinasi nic noveho

Nemrtvý virus (2008)

Ale jo kdo ma rad tuto tematiku tak je to dobry film sice neprinasi nic moc noveho a rozjede se az za pulkou na druhou stranu nicim neurazi a libil se mi uricte vic nez jakykoliv tolik chvaleny resident evil a minimalne pul hvezdicky zaslouzi poprsi jedne z hlavnich hrdinek :-)

Farscape: Mírová operace (2004) (TV film)

No jedna z nejvetsich blbosti jake jsem kdy videl a prave za to az jaka je to blbost tak za to davam 3* protoze je to kolikrat docela vtipny vlasnte nechapu ze to ve vyctu zanru chybi komedie, nicmene se pul filmu toci kolem tehotenstvi a haranta takze za to zase musim neco strhnout navic to byla fakt blbost