Poldové (2010)

Ja se pobavila :) Vtipne momenty, rychly dej, melo to spad. Popravde receno, od K. Smithe bych takovyto zanr necekala, ale za posledni roky me uz tolikrat prekvapil, ze je to jen dobre :)

Počátek (2010)

Skvele promyslene, ale na druhé zhlédnutí to ve mě zanechalo dojem, že je tam dost mezer.

Evoluce (2001)

Kdyz mi bylo 10, tak sem to doslova hltala, obri slizsky brouk pozirajici mozky >D

Za plotem (2006)

Peknej animak s poucenim nakonec >]]

Avatar (2009)

Podivana pro celou rodinu. Podle me hlavni myslenka, vteleni se napul ochrnuteho marinaka do tela supertvora, mela vetsi potencial...

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

No, je pravda, že sem koukala a čekala, kdy se něco stane. Nestane. Ani překvapením nebylo odhalení prince dvojí krve, bylo to tak nějak patrné, kdo četl/viděl předchozí díly. Prostě předloha, ze které se dalo vymáčknout, co se dalo.

Bobule (2008)

Pěkná, nevtíravá, romantická komedie.

Rande (1997)

Krásný romanticky tragický příběh s nádhernou Liv Tyler, která celému filmu propůjčuje tak jemnou melancholii svými jemnými rysy a smutnými oči. I když příběh není nijak originální a ani zvláště né nepředvidatelný, což se od takové romantiky snad ani nečeká, mně sedl a i trochu si "pohrál" s mými city.

Phoebe v říši divů (2008)

Rozhodně to není film, který by ve mně zanechal jednoznačný dojem, ba naopak dojem velmi zmatený a neucílený.