Dějiny násilí (2005)

Rozhodně sem se nenudila, i když pár scénbylo předvídatelných, ale tak to prostě být muselo :-) Zajímalo by mne, jestli si fakt někdo dokáže takhle změnit život? Z mafiána na příkladného manžera ideální amrické rodiny? :-D

Pýcha a předsudek (2005)

Ale tak nebyl to špatný film. Jen možná hodně předvídatelný... Jasně, je podle knihy, ale nějak to chvílemi nemělo náboj.

King Kong (2005)

Bohužel jsem se u tootu filmu náramně nudila... a já se tak těšila na nové a lepší zpracování a zajímavé grafické efekty...

Škola rocku (2003)

Hrozněmě to nudilo... A vtip nebyl vtipem, americkej lůzr, přchytralé dětičky (každej ví, jakej je v USA systém...), rádoby strohá ředitelka... Ani JackBlack tomuhle nepomůže

Rallye smrti (2008)

Celkem netradičná zápletka, drsé závody, drsní závodníci, ale hlavní je, že film diváka nejspíš zaujme... Bohužel konec ale potvrdil, že to je film spíše na nižší úrovni, ale spíše pro podvanou (Hudba? Co to bylo? nějakej bárbí doporovod? A ta slečna? Americkej sen?)

Princezna na hrášku (1976)

POhádka mého mládí, navíc v ní hraje nositelka mého jména.

Loupež po italsku (2003)

Když jsem Dannyho parťákům (1, 3) dala 4*, pak zde nemohu dát také 4*, jelikož je to o poznání chudší. A ani přeslazený obličejíček Charlize tomu nenapomáhá :-) Ale viděla jsem to dvakrát a celkem mne to bavilo :-)