Kull dobyvatel (1997)

Vydiet ako sa Herkules špacíruje po Devíne,to stojí zato.A to som sa v 96-tom čudoval,ked som pri návšteve Devína vydel robotníkov stavat tam akési kulisy.Pochopil som to až o pár rokov neskôr,ked som tie kulisy vydel v tejto blbosti.

Ruce od krve (1997)

Duchovny mi tímto filmom dokázal že ten svoj ksicht dokáže celkom dobre viužit aj inde než len v Aktách-X.

Smrtihlav (1998)

Velmi zaujímavý film zaujímavého režiséra.Vyniká hlavne skvelou atmosférou,temnými kulisami či originálnym námetom.Len ten dej sa posúva dopredu nejakým slimáčim tempom.

Studené denní světlo (1996)

Velmi dobrý krimi thriller o pedofilnom vrahovi a o detektívovi v podaní skvelého Richarda E.Granta, ktorý sa ho snaží za každú cenu dolapit.Hustá atmosféra,dobra hudba a české lokácie povyšujú tento filmík vysoko nad priemer.

Chobotnice (1998)

Na tu dobu celkom vydarená akčná zábava od režiséra neskorších mumií.Triky sa tiež dali a na Famke Janssen sa tiež dobre pozerá.Len ten Treat Williams sa za akčného hrdinu vôbec nehodí.

Boží zápasník (2006)

Sú dve možnosti prečo sa mi tento film nepačil:1.Alebo som to nepochopil ja 2.Alebo to nepochopili tvorcovia.

Mafstory (2006) (seriál)

Banán a teta Margit na hrad!