2 zbraně (2013)

Tuhle prdel jsem si fakt užíval!Jen víc takovejch oddychovek!70% si to bez problému zaslouží.

Jedna mezi oči (2012)

Po totálním zklamání z Arnieho Konečný jsem k Bullet to the Head přistupoval velmi opatrně,ale moje obavy byly naprosto zbytečný!Toto byla naprostá bomba,nekompromisní Sly,nekompromisní Walter Hill,prostě paráda!Pokračoval bych v pochvalách,ale uživatel Verbal se o filmu vyjádřil dost jasně a líp už to asi ani nejde!Za mě 85%!

Konečná (2013)

Naprostý zklamání!!!Některé momenty na hranici trapnosti!Arnold by měl zůstat jen u těch svých štěků,hlavní role drsnýho klaďase byla něj přece jentrošku moc!

Hořící keř (2013) (TV film)

Moje největší díky si zaslouží užívatelé,jako je "Malarkey" a "Enšpígl",nejenom za skvělé hodnocení a objektivní komentář,ale i za naprosté pochopení poselství téhle vskutku mistrovské minisérie!Je mi smutno z toho,že se našli takoví,kteří ve svých pseudointelektuálních komentářích používali slova jako formální,neschopnost,umělý atd.Za mě plný počet,jinak to ani nejde!!!Excelentí zážitek na který jen tak nezapomenu!

Babovřesky (2013) odpad!

Troškovi už nezbyde nic jinýho,než se dát do kupy s Magnuskem a natočit třeba Slunce,seno a Bastardi?Jinak škoda peněz na takovej shit!!!!!

The Perfect Sleep (2009)

Uživatel "honajz"to myslím vystihl úplně nejlíp a spíš než decentní,se jedná o dementní neo noir!Žádný pořádný akce jsem si taky neráčil všimnout?S bídou 40%!?

Nespoutaný Django (2012)

Tak šílenec z video půjčovny opět vysunul drápky a to opět famozním způsobem!Nespoutaný Django je brilantní,brilantní záležitost!Kdyby film trval 5 hodin,tak ani na chvíli napřestanu hltat nespočet fantastických dialogů a záběrů!!!!Christoph Waltz je snad ještě lepší než v Hanebnejch panchartech!Za mě plnej počet!Jo a mimochodem ve slově Django se D nevyslovuje.......!

Sinister (2012)

Tak tohle je vážně síla!Jsem odpůrce veškerých duchařin,ale na doporučení jsem film zkouknul!Něco tak atmosféricky hustýho,jsem neviděl ani nepamatiju,totálně mě to dostalo!Vše,co bych chtěl o filmu napsat už napsal a asi nejlépe vystihl uživatel "Flipnic",k tomu už není co dodat!!!

Hanna (2011)

Za mě už se dokonale vyjádřil uživatel Verbal,já bych to určitě líp nepodal!Jeden z filmů,kterrý jsem kvůli nevolnosti nedokoukal!