Banshee - Season 3 (2015) (série)

Absolutní vyvrcholení všech třech sérií,čistokrevná zábava v tý nejkrystaličtější podobě!Jestli 1.série byla pro mě za 100%,tak 2.série už za 150% a třetí jednoznačně za 200%!Při jejím sledování jsem měl pocit,že jsem lepší a zábavnější seriál neviděl!Musím ho zařadit mezi top 5!

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Tušení mě nezklamalo!Je mi smutno z toho,že režisér Pražský pětky natočil takovýhle nic!Dvě hvězdy z úcty k některým hercům,který tam kdovíproč hrajou a který mám rád.

Vzteklina - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Solidní obsazení,slušná atmosféra a dost slušně se to rozjíždí,tak doufám,že to v těhle kolejích vydrží?Zatím 4!

Godless (2017) (seriál)

V rámci žánru totální bomba!Asi vůbec to nejlepší,co mě letos potkalo!Každej díl jasnejch 100%,já se celou dobu kochal naprostou dokonalostí,precizníma záběrama,úžasnou hudbou,která seděla,jak prdel na hrnec!Obsazení,včetně démonickýho J.Danielse též bezchybný!Prostě 7,5 hod toho nejskvělejšího,co snad v danným žánru vzniklo!!!Seriál jsem dal během dvou dnů!Bez váhání 5!

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Vynikající drama!C.Eastwood opět bezchybný!Dál nemá cenu rozebírat,všechna chvála byla zde již napsána!Jen mě překvapil komentář jednoho uživatele,který hodnotil film podle toho,jak vypadal T.Hanks(mimochodem opět vynikající)!Napříště bych mu doporučil,aby se místo sledování kvalitního filmu,věnoval prohlížení bulvárních časopisů!!!

Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016)

Pro mě určitě lepší než Nové pořádky,ale i ty byly vynikající!Výbornej film o tom,že i naši pšonský sousedi měli velkej problém s kšeftováním s LTO a lidma,který se kolem tohodle kšeftu motali.Šlape to jak hodinky,bez problémů dávám 4 hvězdy a docela se těším na další filmeček od Patryka V.

Vetřelec: Covenant (2017)

Intouš nejsem.za detailistu se nepovažuju,pro mě V:C parádní filmovej zážitek!Dostal jsem přesně to,co jsem očekával po Prometheovi.Jednoznačně 4 hvězdy a pátou přidávám za M.Fassbendera,kterej byl naprosto fantastickej!!!

Volyň (2016)

Tohle je fakt těžkej kalibr,kterej jsem jen tak,tak ustál!Myslím,že už tady o tom bylo řečeno všechno a mě to tak rozsekalo,že stejně nenacházím slov a dávám plnej počet!!!

Štvanice (1966)

Naprostej filmovej skvost,kterej jsem viděl poprvé v roce 88 a od tý doby se mi nesmazatelně vryl do paměti!Myslím,že věta"zabít někoho za to,že mu spí se ženou?To by museli pozabíjet půl vesnice",dokonale vystihuje povahy lidí v tomhle bijáku.V tomhle texaským maloměstě se nachází snad největší koncentrace těch nejpodlejších krys,co se týká chlapů a nejdebilnějších krav,co se týká ženskejch!Brando v roli šerifa je skvělej!Za mě určitě plnej počet!!!

Zásah (2016)

Tleskám a tetelím se blahem!Indonésie zase boduje a po Zátahu I.,II. nám servíruje další super akční nářez Headshot!Spokojenost na nejvyšší úrovni!Dál nemám co,všechno ostatní nejlíp vyjádřil EvilPhoEniX a mě nezbejvá nic jinýho,než s ním totálně souhlasit! 90%!