Rivalové (2013)

Tenhle vyjímečnej film si právem zaslouží svoje umístění na žebříčku nejoblíbenějších filmů!Naprostá dokonalost!

Metallica: Through the Never (2013)

Naprostá bomba!Pro fanoušky týhle fenomenální kapely lahůdka,pastva pro oči i uši!Tohle nejde ohodnotit jinak,než plným počtem!!!!!Jo a pokud se tady někdo považuje za fandu a dá odpad,tak tomu teda fakt nerozumím.......

90 minut (2012)

Po dlouhé době přišlo ze severu fakt velký zklamání!90 minut trvající jedna velká nuda!

Machete zabíjí (2013)

Neuvěřitelně trapná píčovina,kterou jsem chtěl vypnout už po 10-ti minutách,ale byl jsem na sebe tvrdej a vydržel jsem to přesně 31 minut a dál už to fakt nešlo!Je s podivem do jaký prdele se pomalu ubírá režisér takovejch pecek,jako byly Desperádo nebo Od soumraku do úsvitu!Je mi z toho smutno!

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Překvapivě slušnej seriál,ztotožňuji se zdejším hodnocením!Viděno všech šest dílů.

Sinsegye (2013)

Tak dlouho si z toho policajta dělali prdel a tak dlouho ho zneužívali až toho prostě využil a stal se největším šéfem mafiánský organizace!Tahle gangsterka,to je totální nářez a proto dávám plnej počet!

Melodie podzemí (1963)

Výborný!Gabin s Delonem snad nikdy nezklamali!

Poupata (2011)

Na český poměry fakt hlubokej zážitek a jak již tady někteří zmiňovali,asi na hodně dlouho se mi usadí v hlavě!

Berlínská mise (2013)

O jednu hvězdu míň za zbytečně protahovanej konec,ale jinak brilantní záležitost!Myslím,že si to v dohledný době zopakuju,akční scény byly dokonalost sama!