Domek z karet (2013) (seriál)

House of Cards > Boss > Borgen, 2.série: 4*, 3.série: 4*, 4.série: 4*

Girls (2012) (seriál)

1.sezóna: 3*, 2.sezóna: 4*, 3.sezóna: 3*

Ráj: Víra (2012)

Něco mezi Tierische Liebe a Jesus, Du weisst, ale naštěstí to v posledních minutách jde ještě dál. Nějak mě z toho dojmu autenticity vytrhávala Maria Hofstätter. Je to snad poprvé, co Seidl použil jednu herečku víc než jednou, furt jsem tak musel myslet, že to na plátně není Anna Marie, ale ta šílená stopařka ze Psích dnů. Stejně tak na mě působilo jako zcizovák cameo Blízkého přítele Reného Rupnika. Každopádně ve výsledku jsem trpěl celé dvě hodiny..

Ráj: Naděje (2013)

Naději chápu čistě jako booty teenage drama o první lásce a desiluzi v podání Ulricha Seidla , ale už nic víc. V rámci tématu Paradise trilogie zřejmě nejzábavnější, ale nejplošší a také málo over the top..ale to se dá chápat.

Český žurnál (2013) (seriál)

Smetana: 3*, Tanvald: 4*, Pančovaná republika: 2*, Spřízněni přímou volbou: 1*

Vláda (2010) (seriál)

1.série: 4*,

Mistr (2012)

(3x kino)

Nařčení (2012)

Ten film je o lidské stupiditě, takže vyčítat filmu, že se postavy ve filmu chovají stupidně, je úplně mimo a spíš to vypovídá o stupidě uživatelů, kterým nedocvaklo. Zvlášť když si člověk může vše vygooglit a zjistit, že film celý případ vykresluje docela věrně. Ale čím míň člověk ví, tak samozřejmě líp. Doporučuji si nic o filmu nečíst... http://en.wikipedia.org/wiki/Strip_search_prank_call_scam

Nixon (1995)

Director's cut: 212 min