• Thriller

Příšerky s.r.o. (2001)

Tady pozor o tomhle filmu se moc nemluví,ale mělo by .Opravdu mezi animáči asi skoro nejvtipnější ja jako xx leté dítě vím o čem mluvím.ale i scénař měl uroveň.

Příběh žraloka (2004)

Další animáč z podmořského světa , opět to lepší co mě mohlo potkat ta rybí holka no fakt bejt já rybím klukem, ale i tak, sranda, animace fajn muzika jako velké dítě ocením jistě i děj.Takže si jdu dát k obědu nějakého kapra.

Hledá se Nemo (2003)

Nevím čím to je, ale na animovaných filmech mám nejraději tu barevnou animaci.Humor je jen třešinka na dortu,ale velmi důležitá. Zde vede zejména ta animace.

Doba ledová (2002)

když se řekne Doba ledová, já už si vybavím navždy veverku s jejím milovaným žalludem to je něco co nemá v historii animačů obdoby, vážně!!

xXx (2002)

U tohoto hodnocení se rád vymknu většinovému negativnímu komentáři. Má obhajoba,-- žádná není, Je to akční film prostě jak má být . Bejk Vin Diesel vezme cokoli co rychle jezdí , cokoli co rychle střílí a jede rychlostí tryskáče filmem napříč..Akční nářez podpoří i skvélé" ploužáky" od Rammsteinů. Zavěrečné "pražské "prostřihy mě jako pražáka prostě nadchli, jen ať amíci koukaj jakejma já jezdím tramvajema!!.

Vrána (1994)

Temná atmsoféra filmu , temná legenda o Vráně, , spousty temných historek kolem tohoto filmu a vynikající hudba . Je to vše co děla s tohoto filmu mimořádný zážitek .Po skončení filmu máte co dělat odehnat všechny Vrány z parapetu. Ted ,ale vážně ,velmi nejasná smrrt Brandona Lee byla pro mě velkým šokem .

Útěk z New Yorku (1981)

Politici svůj charkter něměni ani v temné budoucnosti, tentokrát to má odskákat Snake Pilsken, akce může začít.

Tenkrát v Mexiku (2003)

To proč jsme měl rád EL i Desparada , zde prostě zmizelo, místo toho jsme sledoval překombinovanej děj .Od Roberta Rodrigeze to beru jako osobní podpásovku.

Taxi 3 (2003)

Začátek grandiozní cameo Slye nemá nejmenši chybičku. Rychlost a humor stejný jako v předchozích dílech.Ale bohužel i na mě , člověka , který opravdu toleruje co se dá ve filmech ,byl ten konec moc silnej šálek . Taxik má zůstat v ulicích a nemá jezdit po horských sjezdovkách ani nikde jinde. Vyjma Fantomase samozřejmě .

Taxi, taxi (2000)

Když člověk jede MHD skoro hodinu a pustí si tuhle jízdu tak to samo o sobě je za 2*. Když si k tomu přidám pořád vtipné dialogy i situace , nemohu jinak než zoopakovat mé hodnocení na chlup stejně , tedy i bez pytlíku jako u jedničky.

Časové pásmo bylo změněno