• Thriller

Bratrstvo (2019)

Rusáci vždycky uměli řežbu, ale tohle nebyl čistokrvený boj. Je tam dost dialogů a scén, který se film snaží posunout výš. Navíc několikrát to byli scény které postrádaly souvislost, prostě střih a jede se dál. Někde na pomezí 2- 3.

Anděl (2018)

Námět skvělej, dověděl jsem se, že ťapiny stojej v Senegalu 10 Euro na noc a hlavni herečka Fatou N'Diaye mě přišla jako velká kočka i když teda u černošky, která je většinu filmu zabírána ve tmě tu jistotu nemám. Tím se dostávám, k záporům a to především způsob zpracování filmu, ne opravdu nejedu na drogách, takže absolutně nechápu co mě mistr předváděl. Kamera, jako ty vole, tohle točilo kdo ? Barvoslepej retard ? Někdo kdo právě vyšel po dvaceti letech z kopky, dostal kameru a uslyšel, drž tlačítko, to ani omylem ty tři hvězdičky, jedna buďme rádi.

Sourozenecká láska (2015)

Já jsem teda tomu vztahu absolutně nevěřil, uznávám že Ine Marie je kost, takže bratříček mohl neodoloat, ale nepůsobilo to nějak věrohodně a z toho chování co tam oba produkovali jsem byl poměrně zmatený.

Černá pláž (2020)

Težký zklamání, možná ze začátku se to tvářilo, jako jakýs takyýs akčnější thiller, ale jedna větší akce byla přezoomovaná, rozklepaná a aby toho nebylo málo, ve finále zase jen morlitka alá netflix. Pokud nemáš na uspávadlo, zkus tohle.

Červená tečka (2021)

No tak Švéďáci si zarajtovali, ale trestuhodně neporměnili největší sílu, kterou mají v českým nazvu a na místo slušný psychárny se rozjede tuctovej příběh, plnej nesmyslů. Dobrej sníh to se musí nechat.

Jako v bavlnce (2020)

Rosamund tady hraje takovou asociální bezcharekterní píču, schopnou kvůli bohatsví čehokoli, že se až divím, že není v české politice, nebo že už rovnou není naší premiérkou či prezidentko . No nic, přejdu k filmu, který mě opravdu bavil , měl neskutečný sexy šmrnc, takový laškovní napětíčko, kdy každej chvilku tahá pilku a jak to vlastně celý dopadne mě opravdu zajímalo, ten před konec mě trošku zklamal, ale úplný závěr až na tu úplnou finální scénku, kteoru si mohli tvůrci odpusit mě zase nadchl. Rosamund su svou svini náležitě vychutnová a opravdu baví. Nádherný dvě hodinky.

Iveta Bartošová: Léto (1986) (hudební videoklip)

Nepatřím mezi frajery, který tady hodnotěj videoklipy nebo kdejakej pšouk, ale tohle mě prostě nedá. Ivetka už tady mezi náma není, protože bohužel neměla štěstí v životě na svou psychiku a ani na chlapy, což se při její kráse nedá snad ani věřit, ale bohužel hajzl vedle hajzla až jí jeden z nich dovedl k sebevraždě. Když jsem se to dověděl, píchlo mě u srdce, protože právě tenhle song jsem měl možnost zažít od Ivetky live a ještě jsem dostal od ní pusu (na tvář) , bylo mě -náct, poprvé mě políbila nějaká ženská a hned taková kočka ( v 80letech nebylo hezčí ), tak si umíš asi představit jak to se mnou zamávalo, pamatuji si, že jsem si tu tvář odmítal mejt a a a..., no prostě jsem si vzpoměl, když jsem náhodou narazil teď na tenhle song, první polibek, první fyzická platonická láska, na tohle se nezapomíná "Všechno zdá se mi najednou vzácnější, Léto kouzelný" - jak přesný.

Příběh mého syna (2012)

Zdlouhavě a pitomě vyprávaěný příběh, kdyby to nechali na Sarejevu mělo by to jinačí šmak, takhle to bylo uslzený, ukecaný , že i poměrně silná pointa naprosto zanikla, škoda tomu.

Šunka, šunka (1992)

Já si tenhle film vybral, především proto, že v něm debutuje Penelope Cruz, ovšem netušil jsem, co je to za bizár. Tady fakt šuká každej s každým, míra nadrženosti všech postav je zde opravdu na úrovni ega Donalda Trumpa. Jo Penelopička se tedy věru nestydila, nez začala točit ty americký čajíčky, no už 30 let se mě ta potvora pořád líbí. Její první role a hned s Javierem, jak to s nimi dneska je, víme všichni. Tady byl dobrej i papoušek "péro, péro, máš hezký péro" . Jo, pokud učitelé, přemýšlí čím zabavit fakanstvo na distanční výuce, tak tohle je můj tip.

Hatuna MeNiyar (2015)

Já od začátku byl napojen na postavu Chagit, takovej ten človíček, kterýho bůh moc neobdařil až na jednu vyjímku, velký srdce a hrozně jsem se bál, kolikrát tohle srdce na dlani dostane od kreténů kolem zásah. Moran Rosenblatt v roli retardované holky je naprosto famozní, už jen její hlasový projev je exceletní.